SPEDOS Vrata méně než minuta

Počátkem května byly zahájeny práce na stavbě nové výrobní haly E v areálu firmy ve Valašském Meziříčí. Tato hala bude sloužit zčásti pro výrobu automatických dveří a zčásti pro výrobu vratových systémů. Součástí bude i lakovna, která doposud ve firmě chyběla a lakování výrobků jsme museli řešit externě. Vzniknou nové moderní prostory pro zefektivnění výroby i zkvalitnění podmínek pro zaměstance.

Ukončení stavby je plánováno na konec listopadu.

Výstavba nové haly v sídle firmy
spedos_logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě SPEDOS Vrata, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil SPEDOS Vrata nebo web spedos.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu SPEDOS Vrata a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • František Klapal
    František Klapal

    Tak přesně něco takového teď čeká i naši firmu. Je právě v plánu postavit novou halu s mnohem modernějším vybavením, než je v té současné. Dokončená by měla být snad koncem tohoto roku, tak jsem zvědavý. Prý tam budou i nové šroubové kompresory od https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…presory-boge což se určitě bude hodit, protože ty staré, které ve firmě máme teď už jsou šíleně zastaralé.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace