EKO-OKNA S.A 1 minuta

Moderní skleněné fasády rozhodně vynikají v městské krajině. S námi můžete vytvářet jednoduché i složitější tvary.

Sklo v hlavní roli - působivé fasády

Oceňované pro svou funkčnost, uživatelský standard a především pro neobvyklý a moderní design – hliníkové fasády nadchnou svým vzhledem.

Jejich montáž znamená také obrovskou funkčnost. Extrémně velké zasklení umožňuje osvětlit místnost a současně zabránit tepelným ztrátám a pronikání slunečního světla do interiéru.

Důležitým prvkem, ovlivňujícím tepelnou propustnost konstrukce, je samozřejmě výběr skla. Nejlepší kvalita a trvanlivost bude zajištěna zasklením z tvrzeného, plaveného nebo vrstveného skla odolného proti rozbití.

glass_2

Rám skleněných tabulí tvoří hliníkové sloupky a příčníky. Architekti oceňovali hliník již léta. Tento materiál je lehký, odolný proti korozi, estetický, odolný a prakticky bezúdržbový.

Stěny sloupků a příčníků jsou vytvořeny pomocí systému MB-SR50N. Tvary sloupků a příčníků umožňují stavět estetické fasády s viditelnými úzkými dělícími čarami. Charakteristickými rysy systému MB-SR50N jsou také velký rozsah profilů sloupků (od 65 do 325 mm) a příčníků (od 5 do 189,5 mm), a zároveň i moderní řešení příslušenství a spojek. Umožňují získat větší rozsah přenášených zatížení – výplň pevného fasádního modulu může mít hmotnost až 450 kg. Systém také umožňuje instalaci různých typů oken

logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě EKO-OKNA S.A, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil EKO-OKNA S.A nebo web ekookna.pl.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu EKO-OKNA S.A a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Jana Doležalová
    Jana Doležalová

    To sklo vypadá krásně, ale zase se na to dívám z praktického hlediska jako žena, nechtělo by se mi to umývat :D. My si akorát rekonstruujeme starý dům po mojí babičce, takže práce nad hlavu a moje civilní oblečení už to několikrát nenávratně odneslo, tak jsem si objednala https://www.wbs-safety.cz/…acovni-odevy pracovní a už je to mnohem lepší, aspoň nemusím mít obavy, že to zničím.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace