EKO-OKNA S.A 1 minuta

Moderní skleněné fasády rozhodně vynikají v městské krajině. S námi můžete vytvářet jednoduché i složitější tvary.

Sklo v hlavní roli - působivé fasády

Oceňované pro svou funkčnost, uživatelský standard a především pro neobvyklý a moderní design – hliníkové fasády nadchnou svým vzhledem.

Jejich montáž znamená také obrovskou funkčnost. Extrémně velké zasklení umožňuje osvětlit místnost a současně zabránit tepelným ztrátám a pronikání slunečního světla do interiéru.

Důležitým prvkem, ovlivňujícím tepelnou propustnost konstrukce, je samozřejmě výběr skla. Nejlepší kvalita a trvanlivost bude zajištěna zasklením z tvrzeného, plaveného nebo vrstveného skla odolného proti rozbití.

glass_2

Rám skleněných tabulí tvoří hliníkové sloupky a příčníky. Architekti oceňovali hliník již léta. Tento materiál je lehký, odolný proti korozi, estetický, odolný a prakticky bezúdržbový.

Stěny sloupků a příčníků jsou vytvořeny pomocí systému MB-SR50N. Tvary sloupků a příčníků umožňují stavět estetické fasády s viditelnými úzkými dělícími čarami. Charakteristickými rysy systému MB-SR50N jsou také velký rozsah profilů sloupků (od 65 do 325 mm) a příčníků (od 5 do 189,5 mm), a zároveň i moderní řešení příslušenství a spojek. Umožňují získat větší rozsah přenášených zatížení – výplň pevného fasádního modulu může mít hmotnost až 450 kg. Systém také umožňuje instalaci různých typů oken

logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě EKO-OKNA S.A, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil EKO-OKNA S.A nebo web ekookna.pl.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu EKO-OKNA S.A a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Kombinace skla a hliníku bude vždy vypadat dobře a moderně. Mně osobně se ale třeba hodně líbí i kombinace skla a přírodního kamene. Mám známého, který má něco podobného na chatě, kterou teď čerstvě zrekonstruoval. Uvnitř je to jedna velká místnost, která má jednu celou stěnu prosklenou. A zvenčí je celá chatka obložená právě obkladem z přírodního kamene, tuším že od https://www.biro-d.cz/…-pro-obklady Vypadá to neskutečně dobře a překvapivě také dost moderně.

 • viv viv
  viv viv

  Okna jsou skvělá věc. Kdyby tehdy zcela omylem nepřišli na to jak vyrobit sklo, tak bychom pravděpodobně stále měli dobu temna. A možná i tak se přišlo omylem na elektřinu a na nová zelená úsporám fotovoltaika https://www.trienergo.cz/…otovoltaiku/ . Nebo nechápu, jak to aspoň někoho mohlo napadnout. A světe div se, už nám tu začínají “diktovat” zelenou energii.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Docela by mě zajímalo, jak je to u těchto prosklených záležitostí s topením a chlazením. Jestli třeba stačí nástěnné klimatizace jako tady https://www.vzdusin.cz/…-klimatizaci které nabízí Vzdušín, nebo je potřeba nějaké komplexnější řešení. Obecně mi přijde, že prostě sklo je velký tepelný most a čím více oken, tím větší zima a v létě samozřejmě tím větší teplo. Nehledě na to, že kdysi jsem v takhle prosklené kanceláři dělal a to je fakt za trest. ://

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  No, nevím jak vy paní Doležalová, ale my jsme si zkoušeli něco málo brát z této stránky, kterou zde inzerujete a nebyli jsme s tím úplně spokojení… Jestli mohu doporučit zase za sebe nějakou alternativu, ať i ti noví, mají z čeho vybírat, tak za mého manžela i za mne, je to tato stránka zde – https://www.uvex-safety.cz/cs/

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  To sklo vypadá krásně, ale zase se na to dívám z praktického hlediska jako žena, nechtělo by se mi to umývat :D. My si akorát rekonstruujeme starý dům po mojí babičce, takže práce nad hlavu a moje civilní oblečení už to několikrát nenávratně odneslo, tak jsem si objednala https://www.wbs-safety.cz/…acovni-odevy pracovní a už je to mnohem lepší, aspoň nemusím mít obavy, že to zničím.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace