1 minuta

Uvažujete o novém plotu, bráně, brance a chcete mít jistotu kvality, funkčnosti při zakázkovém řešení. Potom je pro Vás správnou volbou společnost LAMARK, s.r.o., která nabízí kvalitní řešení dle individuálních požadavků.

LAMARK - ploty, brány, branky

O Lamarku

Společnost LAMARK figuruje na českém trhu od roku 2004. Přední výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotů je hrdým pertnerem řady společensky prospěšných organizací a akcí. Může se pochlubit partnerstvím s řadou významných firem v rámci segmentu stavebnictví. A stánek LAMARKu můžete pravidelně vidět na nejvýznamnějších veletrzích u nás. Podívejte se na řadu aktivit, kterým se naše společnost pravidelně a dlouhodobě věnuje.

Jaké plotové řešení se vám líbí?

Ať už si vyberete tradiční řešení plotu z kovaného materiálu anebo dáte přednost modernímu vzhledu tahokovu nebo hliníku, s plotem od Lamarku budete spokojeni. 10 let záruky, bezúdržbový provoz, atraktivní design a nadstandardní péči o každého zákazníka zkrátka oceníte.

Standardně nabízíme tyto varianty Materiálového řešení :

Kované provedení

Ocelové Tahokovové provedení

Hliníkové provedení

Standardně nabízíme tyto varianty Výrobků:

Pojezdové brány

Křídlové brány

Branky

Plotové výplně a dílce

Plotové sloupky


lamark

Více informací naleznete na webu lamark.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Valerie Polášková
    Valerie Polášková

    Zrovna se tu dívám na jejich produkty a musím uznat, že to vypadá dobře. My bychom letos docela rádi opravili náš plot. Máme celý pozemek momentálně oplocený pletivem, což prostě na oko nevypadá až tak dobře. Myslím si, že například lamelový plot by vypadal mnohem lépe. Dívala jsem se už i po firmách tady v okolí, které takové ploty dělají a dost se mi líbí třeba ty od https://www.plot-eshop.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace