NOVÉ OKNO

Každá konstrukce, jak z plastových nebo hliníkových profilů, je tvořena na míru a zhotovena ve velmi krátkém čase. Naši pracovníci jsou pečlivě školeni je pro naše zákazníky záruka vysoké profesionality zpracování a špičkové kvality provedení.

Pro výrobu PVC konstrukcí používáme moderní linii profilů DECCO a THERMICCO. Vysoká úroveň kvality výroby je dokladována certifikáty české státní zkušebny. Získání těchto osvědčení nám umožňuje poskytování dlouholeté záruky na kvalitu a barevnou stálost materiálu. Systémy se vyznačují vynikajícím materiálovým a konstrukčním pojetím, a navíc elegantním designem. Profily jsou dodávány v základní bílé barvě, ale můžeme splnit i extrémní požadavky, díky polepům RENOLIT.  Veškerá námi vyráběná okna jsou okována systémem ROTO nebo VORNE, které se řadí mezi špičky na dnešním trhu.

Pro výrobu hliníkových konstrukci používáme profesionální systém firmy HEROAL nebo KAWNEER, které se řadí mezi špičkové tepelně izolované konstrukce s kvalitní povrchovou úpravou a výbornými užitnými vlastnostmi. Ať se už jedná o velké průmyslové a administrativní budovy nebo rodinné domy, zimní zahrady či jen o drobné vylepšení vzhledu objektů je v našich silách zpracovat i zcela atypické tvary. Při výrobě hliníkových výplní otvorů klademe velký důraz na kvalitu a povrchovou úpravu, kterou bezesporu splňuje jedinečná metoda třívrstvého lakování HEROAL DUR3S.

Dále můžeme nabídnout např. automatické dveřní systémy s pohony, a veškeré příslušenství k našim výrobkům.


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost NOVÉ OKNO je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Zimní zahrady a pergoly a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti NOVÉ OKNO něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti NOVÉ OKNO a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • NOVÉ OKNO s.r.o.
    Lechotice 28
    768 52 Lechotice
    Česká republika
  • IČO: 26976889
  • DIČ: CZ26976889
NOVÉ OKNO
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace