KM Profi plus

Jsme nezávislá a všestranná truhlářská firma a tak můžeme zajistit zákazníkovi komplexní servis a všechny typy vybavení. V našem sortimentu je zahrnuto vše – od různých typů oken, vchodových a interiérových dveří přes nábytek až po kuchyně.

Díky našemu širokému záběru si tedy můžete řešení vybrat přehledně na jednom místě a sladit dohromady podle Vašich představ. Celý nás sortiment je samozřejmě vyráběn z kvalitních materiálů, moderními a zároveň ekologicky šetrnými způsoby a v neposlední řadě také s dlouholetou zkušeností. Věříme v kvalitu našich výrobku natolik, že se Vám nebojíme nabídnout pětiletou záruku na veškerý sortiment.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1998, můžete se tedy spolehnout na dvanáctiletou tradici a množství spokojených zákazníků. V rámci restrukturalizace firmy došlo k výrazné změně, přestěhovali jsme se do větších prostor, změnili název firmy na Kmprofi+.

Našimi zásadami jsou oboustranná spokojenost a komunikace se zákazníkem. Nabízíme individuální řešení za výhodné ceny. Na naší straně stojí kvalita zpracování, spolehlivost a záruka spokojenosti.


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost KM Profi plus je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti KM Profi plus něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti KM Profi plus a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • KM Profi plus s.r.o.
    Moravany 169
    696 50 Moravany
    Česká republika
  • IČO: 28348605
  • DIČ: CZ28348605
KM Profi plus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace