KM Profi plus

Jsme nezávislá a všestranná truhlářská firma a tak můžeme zajistit zákazníkovi komplexní servis a všechny typy vybavení. V našem sortimentu je zahrnuto vše – od různých typů oken, vchodových a interiérových dveří přes nábytek až po kuchyně.

Díky našemu širokému záběru si tedy můžete řešení vybrat přehledně na jednom místě a sladit dohromady podle Vašich představ. Celý nás sortiment je samozřejmě vyráběn z kvalitních materiálů, moderními a zároveň ekologicky šetrnými způsoby a v neposlední řadě také s dlouholetou zkušeností. Věříme v kvalitu našich výrobku natolik, že se Vám nebojíme nabídnout pětiletou záruku na veškerý sortiment.

Naše firma je na českém trhu již od roku 1998, můžete se tedy spolehnout na dvanáctiletou tradici a množství spokojených zákazníků. V rámci restrukturalizace firmy došlo k výrazné změně, přestěhovali jsme se do větších prostor, změnili název firmy na Kmprofi+.

Našimi zásadami jsou oboustranná spokojenost a komunikace se zákazníkem. Nabízíme individuální řešení za výhodné ceny. Na naší straně stojí kvalita zpracování, spolehlivost a záruka spokojenosti.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 70 %.

— dle vlastního prohlášení na www stránkách, 21.9.2018


  • KM Profi plus s.r.o.
    Moravany 169
    696 50 Moravany
    Česká republika
  • IČO: 28348605
  • DIČ: CZ28348605
KM Profi plus
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace