Jungheinrich (ČR) s.r.o.

Jednička na trhu s manipulační technikou.

V České republice je společnost Jungheinrich na trhu s manipulační technikou již od roku 1992 a dlouhodobě si drží pozici jedničky na trhu. Kopíruje tak úspěšnou historii rodinné firmy Jungheinrich AG z Hamburku, která je zakladatelem české pobočky.

Co si vlastně pod logem Jungheinrich můžete představit? Již dávno se nejedná jen o prodej a servis vysokozdvižných vozíků, i když to je stále core business firmy. Doba se mění a s ní také trh manipulační techniky a požadavky od zákazníka. Ke službám pronájmu a prodeje použitých vozíků přibylo v nabídce společnosti Jungheinrich komplexní řešení v oblasti intralogistiky a materiálových toků. Jungheinrich umí navrhnout Váš sklad od začátku až do konce. Na vše Vám také nabídne vhodné financování.


Společnost Jungheinrich (ČR) s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Stroje.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Jungheinrich (ČR) s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Jungheinrich (ČR) s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Jungheinrich (ČR) s.r.o.
    Modletice 101
    251 01 Modletice
    Česká republika
  • IČO: 47123591
  • DIČ: CZ47123591
Jungheinrich (ČR) s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace