EXPOWIN

ExpoWin® je úspěšná, dynamicky se rozvíjející firma, která klade spokojenost zákazníka vždy na první místo. Naším hlavním posláním je poskytovat zákazníkovi ta nejlepší okna s odbornou montáží za co nejlepší cenu na trhu.

Víme, že každý je specialistou svého oboru, a tak Vám, díky našim bohatým zkušenostem, pomáháme vyznat se v široké nabídce nejrůznějších typů oken tak, abychom Vám výběr a orientaci co nejvíce usnadnili a ušetřili tak Váš čas i peníze. Oknům a jejich příslušenství se věnujeme již dlouhá léta, a tak Víme, a dokonce jsme si i v praxi ověřili, že všechny naše výrobky splňují velmi náročné požadavky na stavebně – fyzikální parametry a zejména splňují veškeré normy a jsou na té nejmodernější technologické úrovni.

EXPOWIN

Jsme jedineční ve způsobu výběru okenních profilů, který jsme založili na zkušenostech našich montážníků, kteří za dobu našeho působení na trhu namontovali tisíce oken a zárověň na zpětné vazbě od našich dlouhodobě spokojených zákazníků. K Vaší plné spokojenosti Vám nabízíme prověřené, vysoce kvalitní okna, vyráběné výhradně z originálních komponentů. Naším cílem je neustále se zdokonalovat a poskytovat Vám co nejlepší okna odpovídající aktuálnímu vývoji na trhu.


  • EXPOWIN spol. s r.o.
    Bartošova 738/6
    769 01 Holešov
    Česká republika
  • IČO: 29240344
  • DIČ: CZ29240344
EXPOWIN
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace