EXPOWIN

ExpoWin® je úspěšná, dynamicky se rozvíjející firma, která klade spokojenost zákazníka vždy na první místo. Naším hlavním posláním je poskytovat zákazníkovi ta nejlepší okna s odbornou montáží za co nejlepší cenu na trhu.

Víme, že každý je specialistou svého oboru, a tak Vám, díky našim bohatým zkušenostem, pomáháme vyznat se v široké nabídce nejrůznějších typů oken tak, abychom Vám výběr a orientaci co nejvíce usnadnili a ušetřili tak Váš čas i peníze. Oknům a jejich příslušenství se věnujeme již dlouhá léta, a tak Víme, a dokonce jsme si i v praxi ověřili, že všechny naše výrobky splňují velmi náročné požadavky na stavebně – fyzikální parametry a zejména splňují veškeré normy a jsou na té nejmodernější technologické úrovni.

Více o společnosti…


Společnost EXPOWIN je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti EXPOWIN něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti EXPOWIN a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • EXPOWIN spol. s r.o.
    Bartošova 738/6
    769 01 Holešov
    Česká republika
  • IČO: 29240344
  • DIČ: CZ29240344
EXPOWIN
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace