BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o.

Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se zabývá výrobou plastových oken a dveří a se svým počtem zaměstnanců a ročním obratem je považována za velmi významnou společnost ve Středních Čechách.

Firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je českým výrobcem kvalitních plastových oken, hliníkových oken, plastových vchodových dveří, hliníkových dveří. Hliníková okna a dveře nabízíme s možností protipožární ochrany. Od roku 1995 vyrábí, dodává a montuje plastová okna, plastové vchodové dveře na míru se zárukou 10let. Plastová okna a dveře jsou vyráběny z profilu německé firmy VEKA, která patří v tomto oboru ke světové špičce. Nyní se nově věnujeme i výrobě hliníkových oken a dveří, fasád v běžném i protipožárním provedení z profilu HEUCK. Požárně odolné konstrukce, dveře a fasády jsou použitelné jak pro vnitřní prosklené konstrukce, tak i pro obvodové pláště.

Nabídka našich služeb vychází vstříc Vašim případným potřebám, ať již se jedná o variabilní možnosti financování nebo kompletní servis od zaměření po montáž plastových oken a dveří, který Vám zjednoduší a zpříjemní samotný proces osazování výplňových prvků.

BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o.

BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je se svým počtem zaměstnanců a ročním obratem považována za velmi významnou společnost ve Středních Čechách. V roce 2004 jsme vybudovali novou administrativně-výrobní halu v průmyslové zóně v Kladně,v roce 2007 jsme obnovili výrobní linky a rozšířili je o moderní stroje, proto našim zákazníků můžeme nabídnout kvalitní české výrobky.

Naše okna a dveře výrábíme z německých profilů VEKA po celou dobu existence naší společnosti. Díky její historii, bohatým zkušenostem, výzkumu a rozvoji na vysoké úrovni se stala naším silným partnerem. Nejvíce si na ni ceníme spolehlivosti ve všech směrech. Tím se totiž i naše firma stává spolehlivým partnerem pro naše zákazníky.

Naše společnost se podílela na výměně oken a dveří v mnoha stavebních objektech. Mezi naše nejvýznamnější reference patří výměna stavebních otvorů téměř ve všech základních školách na Kladensku, v areálu ESA Kladno, ve výstavbě bytového komplexu GARDEN SPOT Kladno, v Oblastní nemocnici Příbram, LEGO KLADNO – FUTURE DEVELOPMENT a jednou ze zvláštností poslední doby je dodávka a montáž plastových oken pro novou stanici lanovky na Sněžce.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 80 %.

— Pan Lukasek, 11.9.2018


  • BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.
    Železárenská 315
    272 01 Kladno
    Česká republika
  • IČO: 24725447
  • DIČ: CZ24725447
BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace