BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o.

Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se zabývá výrobou plastových oken a dveří a se svým počtem zaměstnanců a ročním obratem je považována za velmi významnou společnost ve Středních Čechách.

Firma BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. je českým výrobcem kvalitních plastových oken, hliníkových oken, plastových vchodových dveří, hliníkových dveří. Hliníková okna a dveře nabízíme s možností protipožární ochrany. Od roku 1995 vyrábí, dodává a montuje plastová okna, plastové vchodové dveře na míru se zárukou 10let. Plastová okna a dveře jsou vyráběny z profilu německé firmy VEKA, která patří v tomto oboru ke světové špičce. Nyní se nově věnujeme i výrobě hliníkových oken a dveří, fasád v běžném i protipožárním provedení z profilu HEUCK. Požárně odolné konstrukce, dveře a fasády jsou použitelné jak pro vnitřní prosklené konstrukce, tak i pro obvodové pláště.

Nabídka našich služeb vychází vstříc Vašim případným potřebám, ať již se jedná o variabilní možnosti financování nebo kompletní servis od zaměření po montáž plastových oken a dveří, který Vám zjednoduší a zpříjemní samotný proces osazování výplňových prvků.

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 80 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění a Brány a ploty.


Máte dotaz nebo chcete společnosti BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o.
    Železárenská 315
    272 01 Kladno
    Česká republika
  • IČO: 24725447
  • DIČ: CZ24725447
BOHEMIA PLAST GROUP, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace