méně než minuta
Pavel Konupka

Dobrý den, řešíme v domácnosti žaluzie do celého domu, protože jsme do teď žili bez nich a řekli jsme si, že už to chce změnu. Vždy jsem měl za to, že to neni žádná věda a jsou to prostě rolety, ale procházel jsem dost internet a narazil na různé články např. https://www.zivotzeny.cz/…pravdu-dost/ kde píší o několika typech, které jsem ani doteď neznal.. spíš mi jde o rady jaký typ pořídit. Chtěli bychom rolety/žaluzie na okna po celém domě, ne balkónové dveře ale jen okna. Mohli byste mi nějak poradit? děkuju

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  A chcete dávat venkovní nebo vnitřní žaluzie? Pokud nevíte, tak doporučuju článek na https://www.atlaso.cz/…tere-zvolit/ kde se tím zabývají. My jsme po zkušenostech s vnitřními dali nakonec venkovní rolety. Výhoda je absolutní tma, když to potřebujete, což se hodí, když děláte noční směny, a pak taky hlavně hluková izolace. Prostě pecka. :) A navíc prakticky bezúdržbové. ;-)

 • Jan Antonín
  Jan Antonín profesionál

  Zdravím Vás, no na výběr toho je hodně, zkusím Vám popsat nějaké základní pro a proti: a) žaluzie – vnitřní s hliníkovou lamelou horizontální (celostínící) jsou asi nejlevnějším prvkem, ale drží se na nich prach. b) dřevěné bambusové žaluzie, jsou více příjemné na pohled a působí i jako dekorativní prvek, také se na nich drží prach. c) textilní roletky (den a noc nebo celolátkové) jsou za mě asi nejvhodnějším řešením , nebo můžete volit ještě d) bambusové roletky, které jsou také více designové ……….zkuste se podívat na www.climax.cz nebo www.isotra.cz nebo www.kasko-vs.cz a uvidíte.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace