méně než minuta
Iva Trejbalová

Dobrý den, je možné pod venkovní žaluzie zabudovat sítě proti hmyzu? A jak je to například se sítí proti hmyzu u dveří na terasu? Vejdou se tam vůbec ty sítě? Děkuji za zkušenosti.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jan Antonín
  Jan Antonín profesionál

  Pokud máte málo místa mezi horní části rámu a nábalem venkovních žaluzií, je lepší použít shrnovací tvz. plissé sítě dveřní, které stejně jako shrnovací dveře fungují dobře, nezaberou tolik místa (jejich rám je do 30 mm šířky a hlavně nebudou zavazet jako u otvíravé ven sítě (panty, nábal žaluzií)

 • Václav Syrový
  Václav Syrový

  Na dveřní sít klasická otvíravá potřebuje přesah cca 25 mm (s integrovaným madlem) které je potřeba připočítat k rámu, v případě že sít nemá integrované madlo tak je to min. 50 mm. Výrobci žaluzií a kastlíků by s tím měli počítat. Horší ale může být šířka pro montáž sítě kvůli bočnímu vedení žaluzií, pokud nemáte přípravu přímo ve špaletách což většina staveb nemá musíte počítat s tím, že boční vedení zabere dalších 25 mm na každé straně, což může být hraniční pro otevírání sítě a její montáž na rám francouzských dve­ří.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace