méně než minuta
Ondřej Škvrně

Je v Brně nějaký dodavatel sítí proti hmyzu který umí pevnější sítovinu ?

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jakub Rygl
  Jakub Rygl

  Čaves, my jsme si objednali sítě proti hmyzu z https://www.pramos.cz/…proti-hmyzu/ a jsem spokojený. Je to super vychytávka :-) . Máme je na oknech i dveřích a jsou dost pevné. Máme dvě malé děti a ty kolikrát vyběhnou do dveří, ani si nevšimnou, že je tam síť a zatím ji neroztrhly :-) .

 • Jan Antonín
  Jan Antonín profesionál

  Pevnější síťovinu z nerezového nebo hliníkového drátu s malými oky, dodává většina výrobců pevných sítí proti hmyzu. Stačí jim jenom požadavek zadat Je to běžné řešení i pro dveřní pevné sítě – spodní části. Nepočítejte ale s tím, že tento typ síťoviny půjde instalovat do rolovacích či plisé sítí...….

 • Jaroslav Špráchal
  Jaroslav Špráchal

  Zdravím, pokud chcete výměnu síťoviny na vašich sítích ve sklepě, zkuste firmu Stínící Technika Nedbalec : http://www.stinicitechnika.net/kontakty.html . Jsou sice z Břeclavi, kde mají vlastní výrobu, ale přes Brno jezdí několikrát týdne a umí i montáž. Jsou seriozní.

 • Ondřej Škvrně
  Ondřej Škvrně autor

  Dobrý dne, neznáte prosím v Brně jakého dodavatele Sítí proti hmyzu, který dokáže u sklepních oken dodat jinou síťovinu než klasickou na okna. Jde mi o to, že už 3 x za poslední 2 roky nám síťovinu protrhla kočka když lezla do sklepa. Potřebuje do těch rámečků od sítí instalovat silnější nejlépe nějakou kovovou nebo silnější síťovinu, kterou kočka už neprotrhne. Děkuji za kontakt.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace