méně než minuta
Lukáš Fojt

Dobrý den, chtěl bych na přístavbu domu posuvné okna a dveře. Nevím jak cca 7 m otvor vysoký 2,5 m vyřešit tak, aby byl maximálně prosklený a z levé i pravé strany posuvný. Nevím jak na tento prvek navázat stínící techniku venkovní.


8 Nejlepší reakce od Petr Hodík

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tomáš Konvalinka
  Tomáš Konvalinka

  Záleží na rozpočtu, jestli chcete stavět ekonomicky tak PSK dveře v kombinaci s fixními okny nebo klasické balkonové dveře s prahem s fixními okny, nebo poté nejdražší HS portály

 • Petr Hodík
  Petr Hodík

  Takhle jak to popisujete bych dal dva HS portály, nebo posuvné balkonové dveře vedle sebe. Přikláněl bych se k HS portálu (méně poruchový, komfortnější ovládání, trochu hůře těsní). Mohlo by to být vyrobeno i jako jeden prvek členěný na tři díly, kdy by se posunovala bu´d levá , nebo pravá strana na střed, předpokládalo by to ale atipické napojení rámu . Firmy jsou ochotny nejčastěji vyrábět portály jen do 6 metrů, nebo si to nechají slušně zaplatit.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace