méně než minuta

Reakce (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Pavel Albrecht
  Pavel Albrecht

  Pokud chcete opravdu nelepší UWK izolaci tak s trojsklem se dostanete až na 0,50 UWK což je asi 1/2 toho co je UWK klasického plastového profilového systému. Nic lepšího asi nekoupíte. Izolační trojsklo s touto hodnotou je standardně v síle 32–42 mm podle výrobce a je opatřeno pokovením venkovního a vnitřního skla na vnitřních stranách aby akumulovalo teplo uvnitř skla. U těchto typů skel je standard kompozitiní plastový rámeček který je „teplý“ a nedává sklu po obvodu možnost akumulace chladu. Pro více informací se podívejte na firmu IZOS (www.izoszatec.cz).

 • Jaromír Vodák
  Jaromír Vodák autor

  Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, jaké izolační sklo volit u nových plastových oken pro dodržení pasivního standardu – při stavbě pasivního domu ? Nevím jestli do plastových rámů nebo křídel jsou nějaká rozměrová omezení v případě šířky nebo výšky a délky skla. Děkuji za radu.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace