méně než minuta
Janča Lojdová

Docela by mě zajímala zkušenost někoho kdo má hs v plastu od sulka nebudu mít velký rozměr 2×1100mm ale ve výklopné posuvné variantě mi to už přišlo celkem těžký na manipulaci. Četl jsem, že jsou firmy, které to nedoporučuji v hs kvůli těsnosti a Sulko to doporučuje. Zvláštní.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jiří Grulich
  Jiří Grulich

  Jestli máte na mysli PSK dveře – tedy posuvně sklopné s vysokým spodním prahem, tak ty se moc široké nedělají a jsou spíše levnější a rozhodně ne bezbariérovou alternativou, která má omezené šířkové rozměry. Jsem si jist, že jak PSK i HS musí těsnit, jinak by je firmy vůbec neprodávali.

 • Luboš Krupička
  Luboš Krupička

  Sulko dělá HS portály z profilu REHAU což je kvalita profilu třídy A. Takže pokud máte pochybnosti, ať Vám dají reference poblíž Vašeho bydliště a zajeďte tam a osobně zkuste těsnost třeba při polití vodou nebo pokropení hadicí.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 4 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace