1 minuta
Vanessa Vaněčková

Prosím vás, když mám objednaná antracitová plastová okna, bude na nich i antracitová klika? Nedají mi tam bílou? Nějak mě nenapadlo to s dodavatelskou firmou řešit a teď je mi trapné jim volat, jenže mi to nedá spát. To víte, ženská…

Reakce (4 komentáře)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Tomáš Konvalinka
    Tomáš Konvalinka

    Asi bych si vyzkoušel v nějakém showroomu jestli je ta klika masivní a nevykle se, protože jinak Vám zůstane po 2 letech madlo v ruce (je jedno jakou barvu bude mít). Mám osobní zkušenost s klikami s povrchovou úpravou elox, které jsou od nehtů nebo prstýnků často poškrábané už po půl roce používání.

  • Jan Lang
    Jan Lang

    Běžte do nějakého showroomu nejbližšího prodejce oken ať vám ukáže kliky které se na okna běžně dávají, určitě bude mít vzorník nebo katalog. Většina prodejců používá stejné modely i barvy klik, takže nemusíte mít strach. Vyberte si z modelu a barvy který se vám líbí a ten pošlete obrázkem vašemu dodavateli.

  • Michal  Lhoták
    Michal Lhoták

    Přesně tak,když budete mít antracit na venkovní straně, tak bude okenní klika na 100% bílá.
    Když budete mít antracit zvenku i zevnitř, tak to výrobci převážně dodávají v té stříbrné, jak píše kolega níže.
    Kliky jsou laděny i s horním a spodním pantem na okně. Tak nemusíte mít strach.
    ML

  • Pavel Albrecht
    Pavel Albrecht

    Záleží na tom jestli máte antracitová okna s tímto dekorem z venku nebo i zevnitř. Pokud zevnitř tak vám tam asi bílou kliku nedají (pokud ano tak jsou to pitomci). Normálně se antracitová klika dá koupit má ji většina prodejců oken, velkoobchodně ji nabízí BOPAL nebo RT Kování, osobně bych asi volil jinou barvu třeba stříbrnou kliku nebo titatovou kliku (F9), aby byl alespoň nějaký kontrast.

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace