méně než minuta
Venkovní hliníkové rolety Vám budou sloužit nejen v rodinném domku, na oknech bytů a kanceláří, ale i v prostorách určených k podnikatelské činnosti. Jejich design i široká škála barev dodá celému objektu na atraktivitě a výrazně oživí jeho vzhled.
Žaluzioroleta - venkovní roleta s funkčními klapkami

Žaluzioroleta – předokenní roleta s funkčními klapkami:

• Pancíř rolety je složený s lamel bez perforací, mezi které je možno vložit libovolný počet funkčních klapek. • Princip funkce klapek spočívá v tom, že po spuštění rolety do spodní polohy dojde tlakem k dosednutí pancíře a tím k otevření pohyblivé části klapky. • V nepohyblivé části klapkové lamely jsou prostřiženy obdélná okénka, které slouží k prostupu světla do místnosti a zároveň zajišťují komfortní větrání. • Profil klapky při otevření navíc chrání před nepříznivými vlivy počasí a brání přímému pohledu do prostoru za roletou. • Po povytažení rolety směrem nahoru se klapky uzavřou.

Více informací na www.stinicitechnika.net

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  No, mě nedávno potkalo založení s.r.o. viz https://sidlofirmypraha5.cz/ a právě teď řeším vybavení budovy, kde bude firma sídlit. No a přesně něco takového bych tam určitě chtěl. Inspirovala mě k tomu právě jedna nová kancelářská budova, která ve městě nedávno vyrostla a tam takovéto žaluziorolety mají. Přijde mi to jako velmi praktická věc.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Tohle je super věc, když to funguje. Kdysi jsem dělal v zaměstnání, které jsem našel v nabídkách práce Olomouc na https://cz.jobimi.com/…e-budejovice a kanceláři jsem měl prakticky pořád tmu, protože tyhle žaluzie nefungovaly. Za ten rok, co jsem tam byl, se tam vystřídali asi tři různí servisáci, kteří si nevěděli rady. A šéfovi to evidentně bylo úplně jedno, že jsem tam jak někde na půdě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace