1 minuta

Vícenásobné uzamykání GU pro dveře z profilů z hliníku nebo plastu jsou přesně přizpůsobeny požadavkům těchto dveřních systémů: Se speciálními zámkovými řešeními, malými osovými rozpětími a přizpůsobenými výškami klik pro úzké profily dveří z profilů z hliníku nebo z PVC. U podnikové skupiny GU naleznete individuální řešení pro celou šířku aplikací – od domovních dveří s ručním uzamykáním až po ohnivzdorné dveře podzemních garáží s panikovou funkcí.

Automatické dveřní zámky pro plastové a hliníkové dveře

Novinkou jsou automaticky GU-SECURY AutomaticTE s A-otvíračem

Takto spojíte bezpečnost a komfort obsluhy zcela automaticky: samozamykací uzávěrové systémy podnikové skupiny GU nahrazují ruční uzavření klíčem. Automatické / střelkové závory po přitažení automaticky vyskočí o 20 mm a pak jsou zabezpečeny proti zpětnému odtlačení. Zda v prostoru objektu s požadavky na ohnivzdornost a na panikovou funkci nebo v soukromých obytných prostorách, tyto uzávěrové systémy se dají kdykoliv otevřít zevnitř klikou a zvenku klíčem.
 
Dvě automatické střelkové závory po přitažení dveří vyskočí o 20 mm. Automaticky se uzavřou a jsou zajištěny proti zpětnému odtlačení. V případě potřeby můžete tyto mechanicky aretovat v zámku. Tím se aktivuje odblokování během dne. Je tak kdykoliv možné pohodlné procházení dveřmi bez klíče v kombinaci s různými dveřními systémy s testem RC 2.

Více info na www.g-u.sk


Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Tento článek inspiroval tento týden 2 lidi a tento měsíc jich bylo celkem 3.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Magda Horká
    Magda Horká

    Na tohle já jsem strašně levá. Jakmile se jedná o něco elektronického, tak to jde úplně mimo mě. Ale zase co je moderní, to mě přitahuje a tak to musím mít. Manžel se v tom naštěstí vyzná, takže když jsem mu řekla, že bych něco takového chtěla, věděl co a jak. Nakoupil pro mě nepochopitelně malé součástky z https://www.shoplo.cz, které to prý dokáží otevřít i na dálku. Nevím jak to dopadne, ale pokud budu moci otevírat dveře například ze zahrady, bude to bomba :O

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace