2 minuty
Stále ještě jste si nenašli čas, abyste připravili posezení na své terase? Pokud se na Velikonoce nikam nechystáte, máte jedinečnou možnost – čtyři dny volna! Za tu dobu můžete ze své terasy vytvořit útulný koutek, který bude až do podzimu nejoblíbenější částí vašeho domu.
Využijte Velikonoce k přípravám terasy na slunečné dny

Připravte terasu krok za krokem:

Čistota je základ

Odstraňte prach, naváté suché listy ze stromů a další nepořádek, který se na terase během jejího zimního spánku nahromadil.

Kam si sedneme?

Přineste ze sklepa nábytek, nebo si pořiďte úplně nový. Pokud jste snili o moderním ratanovém kompletu, právě je skvělá možnost váš sen uskutečnit. Jestli se vám na terasu vejde pohovka, určitě si ji pořiďte. Není nic krásnějšího než odpolední šlofíček na čerstvém vzduchu nebo poležení s knížkou. Samozřejmě nesmí chybět ani stůl nebo konferenční stolek.

Květiny a dekorace

Na terasu rozhodně patří květiny. Konečně můžete odzimovat ty, které jste na podzim odnesli do interiéru. Nebudou vám tak doma zabírat místo a terasu příjemně oživí. Nezapomeňte také na svíčky pro romantickou atmosféru, můžete na stěnu přidat i zasklené obrázky od svých dětí. A při večeřích zaručeně oceníte lampu nebo jiné osvětlení.

Pomyslná třešnička na dortu

K dokonalosti vám chybí už jen Somfy Connexoon Terrace. Tato vychytaná aplikace nabízí nespočet možností, jak upravit osvětlení a stínění vaší terasy, dokonce i zvolit příjemnou hudbu. A to odkudkoliv pomocí vašeho chytrého telefonu.

Povedlo se vám navodit atmosféru, kterou byste si přáli zažít častěji? Tak si ji uložte a příště ji vyvoláte jediným kliknutím! Navíc díky aplikaci Somfy Connexoon Terrace můžete kdykoliv třeba z práce svou terasu zkontrolovat a ovládat ji na dálku. Když začne foukat vítr, můžete stáhnout markýzu, aby vám ji neponičil.

Dopřejte si dokonalý požitek z terasy a ovládejte svou domácnost odkudkoli! Pozvěte si domů našeho odborníka ze Somfy, aby vám pomohl s volbou toho nejvhodnějšího produktu a nainstaloval svou zkušenou rukou elektrické pohony a další ideální řešení právě pro vaše interiérové nebo venkovní stínění.

Zdroj textů: www.somfy.cz. Zdroj obrázků: www.somfy.cz.
logo_somfy_small

Více informací naleznete na webu somfy.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Tento článek tento týden nikoho neinspiroval, ale tento měsíc jich bylo celkem 4.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Karla Nováková
  Karla Nováková

  Toto mě opravdu zaujalo dřevo plast je produkt, o kterém jsem nikdy neslyšela. Letos jsem si nechala postavit terasu, kterou jsem si sama navrhla a přála jsem si tam zakomponovat nějaké kvalitní dřevěné koty, které jsem si objednala na internetových stránkách https://www.proste-drevo.cz/, kde mají veliký výběr dřevěných produktů na zahradu.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  My jsme to chtěli nechat na příští rok, ale stihli jsme to ještě letos. Hlavně jsme tu pergolu dostavěli a byli v takovém laufu, že jsem to nemohl nechat jen tak. Dojeli jsme do nábytek Praha a vybrali si nábytek pod pergolu. Ale je pravda, že jsem koukal už na jejich stránky https://lumax-nabytek.cz/showroom-praha a tak jsem měl díky tomu docela představu, co zhruba budeme chtít. Záležitost na jedno odpoledne a vyřízeno. Hotovo dvacet! :)

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Tak to my každoročně o Velikonocích doma děláme takovou velkou reorganizaci. Všude se pořádně uklidí a často i měníme uspořádání nábytku v pokojích. Na jaře taková změna člověku prospěje. Letos jsme navíc domů pár kusů nábytku koupili. Konkrétně se mi přes https://www.antikart.cz/ podařilo sehnat pár starožitných. Byl to super nákup, skvěle se to k nám domů hodí.

 • František Klapal
  František Klapal

  Jsem hrozně rád, že zmiňujete zrovna ten zahradní nábytek. Já právě před pár dny byl koukat na nábytek, který máme schovaný ve sklepě a myslím si, že příští rok už ho znovu na terasu nedám. Jedná se o takové plastové židle a stolek a už jsou v opravdu špatném stavu. Říkám si, že lepší bude investovat do nové zahradní sestavy. Hodně se mi líbí třeba ty, co mají tady: https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/…dni-sestavy/

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  No, my minulý rok právě kolem března-dubna řešili nějaké stínění na terase. Manžel se nakonec rozhodl svépomocí postavit takový přístřešek. V práci často dělá se železem, takže volba materiálu byla jasná. Invertorová svářečka a práce s ní mu také není cizí. Dokonce doma jednu má, tuším že takovouto https://www.pantermax.cz/…ET-1-d25.htm Jednoho dne se do toho tedy pustil a během dopoledne to měl postavené. Musím říct, že přístřešek dodává naší terase pěkný šmrnc. A hlavně se na ní díky němu dá trávit čas i přes léto dopoledne, kdy tam právě nejvíce praží slunko.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace