SAPELI 1 minuta

Při zařizování interiéru rodinného domu ve Velkém Meziříčí měli majitelé jasný cíl a představu – chtěli v celém domě zachovat určitý soulad a harmonii, a tudíž použít co nejméně rozdílných vzorů

Sladěný dekor dveří s interiérem celého domu? Žádný problém

Jasnou volbou se tak stala firma SAPELI a její dveře Elegant 10 v dekoru HPL Dub Hamilton, které kopírují design vyrobeného nábytku na míru.

mnf_3808

Dveře z řady Elegant patří u SAPELI k jedné z nejoblíbenějších, a to zejména díky svému univerzálnímu, jednoduchému designu, který je vhodný do různých typů interiérů. Majitelé navíc v tomto případě zvolili variantu s plným nadsvětlíkem GLATT, jež opticky zvětšuje nejen dveře jako takové, ale zároveň i prostor celé místnosti.

mnf_3777

V rámci realizace bylo využito reverzního otevírání dveří, tzn. v opačném směru, tedy do zárubně. Z estetického hlediska tímto řešením docílíte efektu jednotné roviny dveří se stěnou. Zároveň je zde i bezpečnostní fakt, neboť nehrozí otevření dveří například do úzké chodby. Použité hranaté kliky Entero podtrhují jednoduché linie celého interiéru.

SAPELI

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě SAPELI, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil SAPELI nebo web sapeli.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu SAPELI a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Mně se třeba tady ty dřevěné dekory hrozně líbí. Zařizuji teď takové malé bistro a určitě bych tam chtěla mít nějaké dřevěné prvky. Právě interiér budeme zařizovat během následujícího měsíce. Taky zbývá ještě dokoupit všechno potřebné gastro vybavení. Zatím to vypadá tak, že ho budeme kupovat od https://www.atfornax.cz/ protože ti mají vše, co potřebujeme.

 • Karla Nováková
  Karla Nováková

  Děkuji, článek o sladění dekoru dveří s interiérem celého domu je opravdu inspirativní a potvrzuje mou volbu. Nový nábytek z: https://www.finecase.cz/ se perfektně hodí ke vstupním dveřím a celkově dodává domu moderní a elegantní vzhled. Jsem nadšená, a to především proto, že konečně interiér působí uceleně, což byl od začátku můj cíl.

 • Kristýna Adamovska
  Kristýna Adamovska

  My máme celý interiér laděný do dřeva. Máme dřevěná okna a dveře, spoustu dřevěného nábytku, včetně kuchyně a teď už i dřevěný obklad na zdi v obýváku, který jsme si vybrali z https://www.shipwood.cz/…i-c7-0-1-htm . Já dřevo miluju. Přijde mi to s ním pak doma útulné a ne tak studené :-) .

 • Barbora Kujová
  Barbora Kujová

  Dobrý večer! My se teď s manželem chystáme na rekonstrukci našeho bytu a sladit dveře se zbytkem interiéru je podle mě zásadní! Už máme doma nějaké ochranné vybavení odsud: https://www.uvex-safety.cz/cs/,a by se manželovi nic nestalo, tak snad vše zvládneme bez problémů! :-)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace