H&M spol. s r.o. méně než minuta

Firma H&M je oficiálním prodejním a servisním partnerem pro velkoplošné bezrámové posuvné prosklené systémy firmy Sky-Frame.

SKY-FRAME - bezrámová okna od H&M

Bezrámové prosklené stěny Sky-Frame představují maximální využití prostoru. Velkoplošné posuvné prvky umožňují bezprahový průchod do obytné části domu. Vnitřní a venkovní prostor se spojí v jeden.

haus_in_roccamare_1

Švýcarská technologie Sky-Frame se vyznačuje precizní návrhářskou prací s důrazem na každý detail a funkčnost.

haus_in_roccamare_4

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě H&M spol. s r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil H&M spol. s r.o. nebo web ham.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu H&M spol. s r.o. a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Karla Nováková
  Karla Nováková

  My jsme se s manželem rozhodli pro rekonstrukci s výměnnou oken u našeho domu, na kterou byla potřeba hypotéka. Naštěstí mi kamarádka poradila internetové stránky https://finuance.eu/, kde nabízeli program s názvem hypotéka kalkulačka, na kterém jsme si vypočítali, kolik si můžeme půjčit a za jakých podmínek. Vše jsme vyřídili online a již můžeme rekonstruovat.

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  No, tak to my jsme si nedávno chtěli také pořizovat nějaká takováto okna k nám domu, ale byly docela dost drahé a tak jsme moc dobře nevěděli, jak s tím naložit. Nicméně k nám přišel známý a řekl, že bychom měli vyzkoušet nakupovat na této stránce zde – https://nabytek.biginzerce.cz , že se tama něco občas objeví, tak to zkusíme :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace