2 minuty
Jedinečné robustní hliníkové dveře od firmy PERITO ve více jak 50-ti modelech pro Vaše individuální přání.
Luxusní hliníkové dveře od firmy PERITO

Trendem poslední doby jsou hliníkové vchodové dveře s výplní PERITO ALU SMART vyznačující se jednoduchým funkčním designem a ideální kombinací všech parametrů, které u vchodových dveří řešíte. Série ALU SMART je novinkou v sortimentu společnosti PERITO a vychází z požadavků zákazníka. Pro své kvality je hliník oblíbeným materiálem pro vstupní dveře, protože splňuje nejvyšší nároky na estetiku, funkčnost i bezpečnost. Další výhodou hliníkových dveří je konstrukční přesnost a dobré mechanické vlastnosti, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Pro náročnější zákazníky, kteří touží po něčem opravdu originálním, je určena řada ALU DESIGN. Její modely vynikají díky svému jedinečnému propracování i těch nejmenších detailů. Celkový vzhled si snadno přizpůsobíte volbou barev, skel a doplňků. Pokud hledáte něco opravdu jedinečného, jsou tu pro Vás hliníkové dveře s celoskleněným panelem PERITO GLAS. Jejich originální vzhled přitom není vykoupen žádnými kompromisy v oblasti bezpečnosti, stability či životnosti.


GLAS

Snad nejlépe v sobě vysokou kvalitu a špičkový design kombinují skleněné vchodové dveře Glas. Spojením hliníkových dveří a celoskleněného panelu tak vznikl designový hit posledních let. Kromě originálního designu mají vchodové dveře Glas i další výhody.
 • Jsou odolné a stabilní
 • Mají dlouhou životnost
 • Prosvětlují interiér
 • Mají dobré tepelně-izolační vlastnosti
I když je ve dveřích celoskleněný panel, nemusíte se bát jeho rozbití. Je z kaleného skla, a proto nevadí, ani když budou u dveří vaše děti hrát fotbal. Také díky tomu vám skleněné vchodové dveře Glas budou bez problémů sloužit i dlouhá desetiletí. Stačí si jen z nabízených modelů vybrat ten, který se k vašemu domu nejvíc hodí. Po celou dobu si navíc uchovají moderní a elegantní vzhled, který pomáhá zdůraznit i překrytí křídla dveří. Díky tomu získáte originální dveře, které zaujmou každou návštěvu.

ALU DESIGN

Hliníkové vchodové dveře ALU Design vynikají kvalitou a perfektním propracováním i těch nejmenších detailů. Kromě toho nabízejí:

 • Vysokou pevnost a odolnost
 • Životnost desítky let
 • Moderní i originální design
 • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti
Jejich konečnou podobu si snadno přizpůsobíte podle svého. Vyberete si nejen ze spousty barev či imitací dřeva, ale také z víc než 50 modelů. Originální design umocňuje i překrytí rámu křídla.
Pokud toužíte po něčem opravdu originálním, vyberte si některý z modelů, který byl navržen uznávaným českým designérem MgA. Peterem Novague. Hliníkové dveře mají i výborné tepelně-izolační vlastnosti. Díky tomu vchodové dveře ALU Design využijete také v pasivních domech.


perito

Více informací naleznete na webu perito.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Julie Lino
  Julie Lino

  My máme také hliníkové vchodové dveře a okna. Máme je od Pramos https://www.pramos.cz/…ikove-dvere/ a měli jsme je i s montáží, takže se manžel nemusel nervovat s jejich zaděláním :-D . Už ani nevím, proč se manžel rozhodl pro hliníkové. Výběr jsem nechala na něm, protože já tomu vůbec nerozumím, jen jsem s ním konzultovala odstín. Tomu zase nerozumí on :-D .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace