1 minuta
Japonské rolety (japonské žaluzie) slouží nejen jako ochrana proti slunečním paprskům, ale jsou také moderním a elegantním doplňkem interiérů. Potřebujete-li například místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé látky jsou populární v kancelářích, a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají třeba alergici.
Japonské stěny - interiérové stínění

Mezi hlavní výhody Japonských stěn patří:

 • originální design pro komplexní zastínění bez ohledu na počet oken nebo křídel,
 • profily z extrudovaného hliníku v bílé nebo stříbrné barvě,
 • široký výběr látek různých dekorů a materiálů,
 • možnost elektrického ovládání,
 • alternativa k roletám a žaluziím.
 • Japonské rolety (japonské žaluzie) tvoří alternativu k vertikálním žaluziím a můžete je použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek vás jistě vyzve k vytvoření vaší osobité, jedinečné kombinace.

  Více na www.isotra.cz

  Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
  Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

  Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

  Názory k článku (2 komentáře)

  • neregistrovaný

   Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Valerie Polášková
   Valerie Polášková

   Tyjo, něco takového bych potřebovala k nám domů. Nedávno jsem si přes https://www.sidlofirmypraha5.cz zařídila virtuální sídlo firmy a pracuji teď hodně z domu. Bohužel tu ale nemám prostor na to, abych měla oddělenou kancelář, tak pracuji v obýváku. Ráda bych ale místo, kde pracuji nějak oddělila od zbytku místnosti a toto je podle mě ideální volba.

  • Michal Cemper
   Michal Cemper

   To by se nám líbilo do obýváku. Teď ho budeme rekonstruovat, momentálně vybíráme nový gauč. Mě se líbí klasické rohové sedací soupravy rozkládací, ale manželka je hodně na design a různé vychytávky. Takže se asi shodneme na soupravách od https://inelis.cz/domino/ Tam jsou funkční rohové a přitom vypadají moc hezky. Hlavně se mi tam líbí to rozkládací křeslo. A právě by se mi do toho obýváku líbily i japonské stěny. ;-)

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace