ISOTRA méně než minuta

Společnost Isotra představuje pro sezonu 2019 hliníkovou pergolu LUKA s lákovým stíněním.

Hliníková látková pergola LUKA od firmy ISOTRA

Jsme rádi, že vám můžeme konečně představit naši absolutní novinku – Pergolu LUKA, která je estetickou ozdobou pro každou zahradu. Pokud vám chybí pohodlí moderního odpočinku na zahradě, u bazénu, jezírka či skalky nebo elegantní zastřešení předzahrádky restaurace či zimní zahrady jsou pergoly LUKA tou správnou volbou přesně pro vás.

Četli jste naše články na vylepšení zahrady v kategorii DŮM A ZAHRADA? Věříme, že díky našim tipům a produktům si vytvoříte zahradu svých snů.

logo_isotra

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě ISOTRA, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil ISOTRA nebo web isotra.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu ISOTRA a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Ladislav Novák
  Ladislav Novák

  To je moc krásná pergola! Přesně takovou nebo podobnou si také chceme co nejdříve pořídit. Přesně jak píšete, tak hlavně pro to příjemné posezení u zahradního jezírka. Zahradní jezírko už teď nově máme hotové. Zvolili jsme moderní styl jako dělají tady https://www.zahradnijezirka.net/ a proto si myslím že by se nám k němu vaše pergola přesně hodila :)

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  Takovou podobnou pergolu budeme mít na zahradě a moc se na to těším. Hlavně s blížícím se létem ji velmi využijeme, už to vidím – my s manželem odpočíváme a synové si hrají na vojáky s army oblečením od https://armik.cz , prostě idylické léto, jen ještě ten bazén chybí, tak snad se i toho dočkám.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace