DAFE - PLAST Jihlava 1 minuta
Přemýšlíte, jak dovést k dokonalosti designový vzhled vašich plastových posuvně-zdvižných dveří a oken? Tak k nim rozhodně nezapomeňte zvolit vhodné kování.
Designové kování pro plastová okna a dveře

Přemýšlíte, jak dovést k dokonalosti designový vzhled vašich plastových posuvně-zdvižných dveří a oken? Tak k nim rozhodně nezapomeňte zvolit vhodné kování.

Zajímavou volbou je například kování z řady QUADRO DESIGN, které již na první pohled zaujme jasnými a čistými hranatými tvary. Hranaté linie jsou patrné nejenom na rukojeti kliky, ale i na rozetě. Designem ve stejném stylu je přitom opatřena i zápustná úchytka z exteriérové strany posuvných dveří.

Klika a madélko k posuvně-zdvižným dveřím Okenní klička QUADRO DESIGN

Klika a madélko QUADRO DESIGN k plastových posuvně-zdvižným dveřím
klička QUADRO DESIGN k plastovým oknům

Oproti tomu kování z kolekce RONDO DESIGN se vyznačuje jemnými zaoblenými tvary, a to jak na rozetě, tak i na rukojeti kliky. Pokud si navíc zákazník zvolí toto kování k posuvně-zdvižným dveřím, tak bude i zapuštěné venkovní madélko oválné.

Klika a madélko k posuvně-zdvižným dveřím Okenní klička RONDO DESIGN

Kování z řady QUADRO DESIGN i RONDO DESIGN je vyrobeno ve vzhledu nerezové oceli. Obě designové řady navíc nabízejí i variantu kování pro vchodové dveře nebo designové okenní kličky, které se aretují po 90°, a lze tak s nimi okno otevřít, zavřít nebo dát do výklopné polohy.

U vchodových dveří je vhodnou volbou například varianta trubkového vyoseného nebo hranatého madla osazeného z exteriéru a hranaté nebo zaoblené designové kliky z interiéru.

dafe

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě DAFE - PLAST Jihlava, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil DAFE - PLAST Jihlava nebo web dafe.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu DAFE - PLAST Jihlava a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Ivana Navrátilová
    Ivana Navrátilová

    Také jsme se nedávno koukali na internetu po něčem podobném, protože máme v plánu kompletní rekonstrukci našeho domku, takže jsem zvědavá jak se nám to celé povede. Nicméně už jste druhý web, kde jsme našli něco takového… Takže asi si takové kování pro okna necháme také udělat. A nejspíše k tomu využijeme služeb firmy http://pwinterier.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace