1 minuta

Shrnovací baldachýn sloužící jako variabilní zastínění terasy nebo pergoly. Baldachýn je vyrobený ze tkaného, velmi odolného materiálu, který propouští vodu. Baldachýn tedy slouží jako ochrana proti slunci, nikoliv proti dešti!

Látka baldachýnu je odolná vůči slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, nerudne, nebledne, neztrácí tvar. Je vyrobena z vysoceodolného polyethylenu HTPE. Poskytuje až 95% ochranu před UVA i UVB zářením.

Baldachýn - stínění pergol

Baldachýn je vhodným řešením pro zastínění velkých prosklených ploch, vodorovných či šikmých fasád budov, použivá se pro střešní světlíky v kancelářích, v učebnách, lze montovat i na střešní okna a různé šikmé zasklené stěny. Se speciální látkou pro venkovní použití (Soltis) lze baldachýn použít i pod již zastřešenou pergolu.

Výhody baldachýnů

 • Jedná se skutečně o univerzální systém zastínění se značnou variabilitou.
 • Baldachýnem lze stínit velké plochy, jeho design je moderní, vzdušný a elegantní.
 • Je vhodnou formou zastínění pod jakoukoli nepromokavou plochu či šikmou střechu.

Více info na www.etan.cz

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Nad těmi baldachýny jsme taky přemýšleli, ale nakonec jsme udělali terasu tak, že ji máme nalepenou na zahradu a nad tím stínění z markýzy výsuvné. :) To byla ale taky docela sranda, protože jak byl nedostatek materiálu, tak je málo kde měli. Dokonce ani firma na zakázku mi je nezvládla vyrobit. Nakonec jsem ale našel markýzy zde: https://svetstineni.cz/…vysuvne.html a tak jsme je rovnou bez nějakého většího přemýšlení objednali tam. :)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Zdravím… Ano i my jsme si docela dost nedávno pořizovali takový moc hezký baldachýn právě pro naše děti, protože jsou hodně často parná léta, kdy je to vedro takové nevydržitelné a od doby, co jsme si pořídili novou postýlku z této stránky – https://www.luceda.cz/…tni-vybavou/ jsme k ni museli pořídit i nějaký baldachýn… Je to sice postýlka s kompletní výbavou, ale asi nemůžeme chtít vše, že? :-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace