UMSHAUS, s.r.o.

UMSHAUS s.r.o. je mladá firma, kterou jsem založil v srpnu 2016. Přesto nám zkušenosti nechybí.

UMSHAUS s.r.o. je mladá firma, kterou jsem založil v srpnu 2016. Přesto nám zkušenosti nechybí.

2 roky jsem pracoval ve vnitřní prodejní službě centrály firmy ROTO – divize střešní okna. Poté 8 let na pozici technika v českém zastoupení největšího evropského výrobce oken – firmy Internorm. Během této praxe jsem se účastnil celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata jsem organizoval nebo vedl.

Montáže provádí firma pana Wohlmutha, který paří k nejlepším montážníkům v České republice. Montáži oken se věnuje od roku 2001. Také on absolvoval úspěšně mnoho školení na téma montáž a servis oken. V roce 2011 získal prestižní ocenění Diplomovaný montážní specialista udílené přímo společností Internorm ve Vídni v Rakousku.

Firmu chceme vést moderně s maximální orientací na potřeby zákazníka tak, jak je to běžné v Rakousku nebo Německu. Tedy na trzích, kde má Internorm dominantní postavení a je chápán jako synonymum kvality, spolehlivosti a inovací v oblasti otvorových výplní.

Nenabízíme pouze okna, nabízíme řešení

Martin Umshaus

Naše služby:

 • dodávka a montáž oken Internorm
 • dodávka a montáž stínicí techniky a sítí proti hmyzu Internorm a Schlotterer
 • servis oken a dveří značky Internorm
 • poradenská činnost v oblasti výběru oken a dveří
 • poradenská činnost v oblasti montáží oken a dveříZdroj: http://www.umshaus.czTexty uvedené na těchto stránkách jsou chráněny autorskými právy. Pokud chcete použít text nebo část textu, kontaktujte správce stránky.

Společnost UMSHAUS, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti UMSHAUS, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti UMSHAUS, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


 • UMSHAUS s.r.o.
  Urbinská 187
  381 01 Český Krumlov
  Česká republika
 • IČO: 5297877
 • DIČ: CZ05297877
UMSHAUS, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace