R.S.P. s.r.o.

Kvalitní dodavatel pro parapety, kliky a kování na dveře.

Naše firma působící na trhu 20 let, je na českém trhu kvalitním dodavatelem služeb a výrobků. Zejména vám doporučujeme kliky neboli dveřní kování. Nesmíme opomenout okenní kování. Náš sortiment také obsahuje parapety a těsnící profily. S námi získáte profesionálního a seriózního partnera pro vaše budoucí obchodní vztahy.

Dodáváme kliky, kování na dveře a bezpečnostní kování.

Jak jsme se již zmínili. Vybíráme pro své vážené odběratele pouze kvalitní výrobky kování. Můžete se spolehnout na naše kování HOPPE s desetiletou garancí funkčnosti pro dveřní kliky a okenní kliky. Značka HOPPE je ve své třídě odborník na bezpečnostní kování. Kování na dveře rozdělujeme dle materiálu: hliníkové kliky, kování z ušlechtilé oceli, mosazné kliky a plastové kliky

Kvalitní parapety, vnitřní parapety a venkovní parapety.

V naší nabídce parapetů najdete vnitřní parapety dřevotřískové vyrobené z vysoce kvalitní dřevotřísky a vnitřní plastové parapety. Vnitřní parapety z dřevotříkového materiálu by neměly být dlouhodobě vystaveny vodním vlivům. Dalším sortimentem jsou venkovní parapety. Naše firma se specializuje na venkovní hliníkové parapety, které se vyznačují svou nízkou hmotností, dekorativním vzhledem a dlouhou odolností. V nabídce parapetů najde velkou škálu barevného provedení. 


Společnost R.S.P. s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti R.S.P. s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti R.S.P. s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • R.S.P. s.r.o.
    Zenklova 617/168
    180 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 25073028
  • DIČ: CZ25073028
R.S.P. s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace