Parapety Radek Sadil

Firma Radek Sadil působí na českém trhu od dubna 2000. Vznikla na základě vysoké poptávky všech typů parapetů na našem trhu. Do našeho sortimentu patří především parapety řezané na míru vnitřní a vnější, překrytky, dveřní výplně, okenní sušáky na prádlo,

Firma Radek Sadil působí na českém trhu od dubna 2000. Vznikla na základě vysoké poptávky všech typů parapetů na našem trhu.

Do našeho sortimentu patří především parapety řezané na míru vnitřní a vnější, překrytky, dveřní výplně, okenní sušáky na prádlo, sítě proti hmyzu a žaluzie.

Dodáváme zákazníkům pouze kvalitní a osvědčené zboží vybraných značek. Nabízíme kvalitu zboží, rychlost poskytovaných služeb, vstřícné jednání a bezplatné poradenství.


Společnost Parapety Radek Sadil je zařazena v oborech činnosti Stínění a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Parapety Radek Sadil něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Parapety Radek Sadil a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Parapety Radek Sadil
    Stará 205
    789 61 Bludov
    Česká republika
  • IČO: 69204705
  • DIČ: CZ7204215799
Parapety Radek Sadil
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace