FenStar

Společnost FenStar, jejímž jediným vlastníkem je pan Jean-Marc Schuttrumpf, se od roku 1993 profiluje jako jeden z předních evropských výrobců na trhu plastových i hliníkových oken a dveří.

 • Vysoká kvalita zpracování a výborné technické parametry jsou dány především dlouholetou orientací na náročné západoevropské trhy. Přes 90% výrobků prodává FenStar na trzích Francie, Německa, Švýcarska, Lucemburska a Rakouska.
 • FenStar® je výrobkem, který s velkou rezervou splňuje nejpřísnější kvalitativní požadavky podle evropských norem.
  Vysoká kvalita ratifikovaná certifikací ISO 9001:2008 od společnosti Bureau Veritas Certifikation je zárukou trvalé spokojenosti statisíců zákazníků po celé Evropě.
  FenStar oprávněně pro své výrobky dokládá certifikát CERTIFIÉ CSTB CERTIFIED, neboť profilové systémy i zasklení jsou certifikovány normou NF a CEKAL.
 • Výrobní závod se rozkládá na ploše větší jak 12 000 m2. V místní galerii naleznou zájemci o výrobky FenStar® průřez celým sortimentem včetně doplňků a prakticky si mohou vyzkoušet funkčnost všech okenních i dveřních systémů.
 • Dlouhodobý růst společnosti je důkazem stability, síly a předního postavení na trhu oken a dveří. To podtrhuje také investice do modernizace výrobního závodu v roce 2011 ve výši více jak 2,5 mil. €.
  Do provozu byly uvedeny nové automatizované linky od renomovaných výrobců Schirmer a Urban.
 • V roce 2011 měla společnost více jak 260 zaměstnanců a obrat společnosti dosáhl 480 mil Kč.

Věříme, že dlouholetá praxe spojená s moderním provozem plně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky a naše výrobky se stanou příjemnou součástí Vašeho každodenního života.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 90 %.

— Dle výkazu zisku a ztráty 2016, 18.9.2018


 • FenStar s.r.o.
  Fenstarová 1
  684 01 Hodějice
  Česká republika
 • IČO: 47917270
 • DIČ: CZ47917270
FenStar
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace