HEROAL 1 minuta

Nulová bariéra a univerzální design jsou požadavky, na které se při projektování a realizaci stavebního záměru klade velký důraz. Práh s nulovou bariérou umožňuje volný průchod dveřmi i pro handicapované osoby bez omezení, které vyplývá z často nechráněného umístění vstupních dveří a nutnosti použít jinou variantu prahu kvůli technickému řešení.

Inovativní řešení prahů Heroal

 Inovativní nulovou bariéru heroal lze využít u objektových a domovních dveří otevíraných dovnitř i ven. Dveřní systém heroal D 72 s integrovaným prahem s nulovou bariérou a v kombinaci s novým drenážním systémem heroal DS zaručuje systémové řešení pro jakékoliv povětrnostní podmínky.

Nulová bariéra a univerzální design jsou požadavky, na které se při projektování a realizaci stavebního záměru klade velký důraz.

Práh s nulovou bariérou umožňuje volný průchod dveřmi i pro handicapované osoby bez omezení, které vyplývá z často nechráněného umístění vstupních dveří a nutnosti použít jinou variantu prahu kvůli technickému řešení. Inovativní nulovou bariéru heroal lze využít u objektových a domovních dveří otevíraných dovnitř i ven. Dveřní systém heroal D 72 s integrovaným prahem s nulovou bariérou a v kombinaci s novým drenážním systémem heroal DS zaručuje systémové řešení pro jakékoliv povětrnostní podmínky.

logo_heroal_big

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě HEROAL, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil HEROAL nebo web heroal.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu HEROAL a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka a tento měsíc jich bylo celkem 4.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (7 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Dan Shluk
  Dan Shluk

  Zdá se mi to jako skvělé řešení, protože prahů máme v domě docela dost a jelikož řešíme bezbariérový přístup pro přítelkyně babičku, tak to není úplně snadné. Dále je do toho všeho ještě potřeba zakoupit a postavit zcela nový komín, jelikož ten starý už vypověděl službu. Mám však od známých kladné recenze na komíny jednoprůduchové a firmu https://www.kominycz-eshop.cz/ , takže to snad nebude takový problém :-)

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Nevíte někdo náhodou jestli se dají pod práh nějakým způsobem schovat různé kabely? Mám v obýváku teď nový 5.1 audiosystém, ale bohužel to vychází tak, že několik kabelů k reproduktorům jde právě mezi dveřmi, tak bych to potřeboval nějak vyřešit. Ideální by asi bylo nějak to schovat pod práh, aby se o to nezakopávalo. Nebo ještě mě napadlo koupit ze https://www.schnabl.cz/ příchytky na kabely a táhnout kabel nad dveřmi. To by ale asi nevypadalo moc dobře.

 • Barbora Kujová
  Barbora Kujová

  Teda, tak jak si tak o to čtu, jsem moc ráda, že jsme se před pár lety s manželem rozhodly si do baráku všude dát posuvné dveře. Mám z nich doteď velkou radost, protože nedělají hluk, nemusíme řešit další věci kolem, jako jsou prahy, zarážky a tak dále a navíc vypadají moderně a opticky zvětšují prostor. Vybírali jsme je strašně dlouho, ale sehnali jsme je tady: https://www.posuvnedverekjadru.cz/posuvne-dvere/.

 • viv viv
  viv viv

  To vypadá jako docela promakaná technika. Momentálně rekonstruujeme byt. Tak to možná pošlu našemu zhotoviteli. A dá se ten práh pak nějakým způsobem povolit a spojit https://www.kutilmarket.cz/…olovani-779/ ? Co kdyby se to nějak nepovedlo, tak aby byla možnost se vrátit o nějakej ten krok zpátky. Jestli chápete. Něco jako když dáváte zpět ve Wordu nebo tak.

 • viv viv
  viv viv

  To vypadá jako docela promakaná technika. Momentálně rekonstruujeme byt. Tak to možná pošlu našemu zhotoviteli. A dá se ten práh pak nějakým způsobem povolit a spojithttps://www­.kutilmarket.cz/ka­tegorie/spojo­vani-a-povolovani-779/ ? Co kdyby se to nějak nepovedlo, tak aby byla možnost se vrátit o nějakej ten krok zpátky. Jestli chápete. Něco jako když dáváte zpět ve Wordu nebo tak.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  To vypadá hodně dobře. Četl jsem teď na různých webech, třeba tady https://leakshare.org/ články právě o tom, jak co nejlépe udělat práh tak, aby se tam nevytvořil tepelný most, zároveň to fungovalo jako zabezpečení a plnilo to svoji funkci. A přitom to chce mít člověk co nejvíce v zemi. A vypadá to, že tenhle systém je na tohle docela vhodný. Díky za tip, podívám se na to. Na stavbu se nám to bude za chvíli hodit. :)

  • neregistrovaný

   Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Super. Je možné, že se jedná o univerzální a sériově vyráběný systém? Mám pocit, že jsem něco podobného viděl nedávno na eshopu www.slevovykupon.net ale nevím, jestli to bylo přesně ono. Skoro bych řekl že ne, protože tohle vypadá jako na zakázku vyrobené. :)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace