Inoutic / Deceuninck 1 minuta

U interiérových dveří jsme na řešení bez prahu dávno zvyklí, ale skutečně bezbariérový vstup na balkon či terasu má jen málokdo.

Nový práh „Easystep“ pro balkonové, terasové a domovní dveře s profily Eforte od společnostiInoutic má výšku 0 cm.

Easystep – práh s nulovou výškou
U prahů s výškou byť jen 1 či 2 cm hrozí nebezpečí zakopnutí nejen dětem a seniorům, ale v podstatě každému, kdo dveřmi něco objemnějšího nese. Prahy Easystep zapuštěné do podlahy nepředstavují žádnou překážku pro odrážedla, chodítka, invalidní vozíky apod.


Spouštěcí mechanické těsnění v křídle zaručuje vysokou těsnost proti prudkému dešti a silnému větru. Nerezová drenáž zase zajišťuje kontrolované odvodnění s cíleným odtokem vody. Poškození stavby vodou kvůli zatékání do prahu tak nehrozí.

Konstrukce prahu umožňuje umístění přídavných uzavíracích bodů. Jejich použití zvyšuje odolnost prvku vůči vloupání. Vyjímatelná lišta pak také usnadňuje čištění. Zamést si před vlastním prahem není s produktem Easystep nic složitého.

Vynikající tepelněizolační vlastnosti systému Eforte (se součinitelem tepelné prostupnosti rámem Uf = 0,95 W/m2.K) tento bezbariérový práh nijak neomezuje – jako tepelně oddělený práh optimalizuje napojení podlahy a zamezuje tak tepelným ztrátám.

Systém PVC okenních a dveřních profilů Inoutic Eforte s parametry pro pasivní bydlení je velmi flexibilní – umožňuje stavbu okenních prvků do výšky místnosti, speciální zasklení dle požadavků zákazníka, nabízí i velkou paletu barev a dekorů věrně imitujících dřevo nebo kov (oboustranné metalické fólie s charakteristickým třpytivým efektem).

Z hlediska výroby prahu Easystep je výhodou i to, že ho lze smontovat s přídavnými díly ze stávajícího standardního prahu a již existujících držáků prahu.

logo_inoutic

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě Inoutic / Deceuninck, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil Inoutic / Deceuninck nebo web inoutic.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu Inoutic / Deceuninck a ona se vám sama ozve!

Tento článek tento týden nikoho neinspiroval, ale tento měsíc jich bylo celkem 1.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  To vypadá na vážně super věc. Díky za tip. My se teď u nás doma pomalu chystáme na nové podlahy. Budou nám je nakonec dělat http://www.vmpodlahy.cz/ Na ty jsme dostali velmi dobré reference. Zkusím se jich tedy zeptat, jestli by něco takového nebylo možné dát do dveří na balkon. Teď tam máme dost vysoký práh a o ten často zakopávám i já. A to problémy s mobilitou nemám.

 • Kamca Cizkova
  Kamca Cizkova

  Tak ten je super, my si nedávno koupili nový robotický vysavač, ale trošku bojuje s vysokými prahy… Ten náš starý je zvládal v pohodě, ale museli jsme ho vyměnit, protože se nevešel pod náš nový gauč, který jsme koupili tady: https://homestyl.cz/. Ten nový se vejde pod gauč, ale nepřejede práh, tak já nevím… :D

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Tyhle prahy jsou super. Pořídili jsme si do firmy od https://tor-industries.cz/…vizne-voziky vysokozdvižné vozíky a taky jsme řešili nutnost co nejmenších prahů. Ocenili to navíc i kolegové ze skladu, kteří nemusejí drncat s paleťákem. Takže je to fajn nejen do pergoly, ale vyplatí se to mít i ve skladových prostorech, kde je každý práh velká překážka. .)

 • viv viv
  viv viv

  Moc pěkné, také by se mi to doma moc líbilo. Všude máme staré a ošklivé futra a prahy. Nedávno si manžel koupil aspoň nějaké to základní <a href=„https:/­/www.kutilmar­ket.cz/katego­rie/naradi-635/“>vybavení</a> aby nám to doma aspoň trochu zvelebil. Už nám visí aspoň nějaký ten obrázek a na něm je i vidět, že je rád, že si nemusí půjčovat věci od souseda.

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  O ničem takovém jsem ještě neslyšela, to budu muset ukázat manželovi, o rekonstrukci domu už se bavíme dlouho. Teď si v poslední době vyhazujeme z kopýtka, celkem utrácíme :D. Dovolená v Česku, to jsme už potřebovali, tak jsme si zakoupili pobyt v https://www.treehousejested.cz , aspoň na chvilku změníme prostředí, potřebujeme to oba.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace