ALUCAD Bohemia

ALUCAD Bohemia je výhradním distributorem systémových hliníkových profilů CORTIZO pro Českou republiku. Nabízíme komplexní sortiment hliníkových systémů pro závěsná okna a dveře, posuvná okna a dveře, zábradlí, fasády, světlíky a verandy atd.

Společnost CORTIZO se etablovala na trhu jako lídr hliníkových systémů pro architekturu a stavebnictví a to hlavně díky své rozhodující strategii investování do výzkumu a vývoje, což jí umožnilo vytvořit více než 50 systémů oken, fasád a systémů protisluneční ochrany poslední generace.

Vytváříme okna a fasády na míru pro každý architektonický projekt. Naše kreativita nám umožňuje esteticky a funkčně reagovat na každý požadavek ohledně stylu.

Vlastní dynamickou tvořivost využíváme k vytváření příjemných obytných prostor s důrazem na kvalitu.

Společnost CORTIZO svým působením zastřešuje apartmány, obytné domy, hotely, kanceláře, obchodní centra, univerzity, specializované prodejny, muzea, ale i architektonické projekty všeho druhu.


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost ALUCAD Bohemia je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ALUCAD Bohemia něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ALUCAD Bohemia a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • ALUCAD Bohemia s.r.o.
    Písková 43
    533 51 Pardubice
    Česká republika
  • IČO: 28774027
  • DIČ: CZ28774027
ALUCAD Bohemia
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace