1 minuta
Zimní zahrady z kvalitního hliníkového systému SCHUECO od renomovaného výrobce DAFE plast z Vysočiny.
Zimní zahrady DAFE PLAST z hliníku SCHUECO

Zimní zahrada je nemalá investice a vyplatí se nepodcenit volbu dodavatele. Aby bylo Vaše rozhodování snazší, připravili jsme pro Vás konfigurátor zimních zahrad, který Vám nabídne možnost spočítat si orientační náklady na plánovanou zimní zahradu u Vašeho domu. Jsme připraveni za Vámi přijet, zaměřit prostor pro budoucí zimní zahradu, případně dle projektové dokumentace navrhnout optimální řešení zimní zahrady. Svěřte svoji zimní zahradu do rukou profesionálů!

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. používá na konstrukce zimních zahrad hliníkové systémy německé firmy SCHÜCO. Pro jednodušší konstrukce zimních zahrad (pultové a sedlové střechy) je používán systém SCHÜCO CMC 50 (inovační konstrukce) a pro složitější zimní zahrady pak systém SCHÜCO FW50+WI. Oba tyto systémy řeší tepelné mosty a odvod kondenzátu ze zasklívacího systému do venkovního prostředí. Systém Wintergarten CMC 50 je možno kombinovat s plastovými prvky, kdy je z hliníkových prvků řešena nosná konstrukce se střechou a z plastových prvků pak boční a čelní výplně.

dafe

Více informací naleznete na webu dafe.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Tyjo, mít takovou zimní zahradu, to by bylo super. Bohužel my bydlíme v bytě, takže tady si o něčem takovém můžu nechat jenom zdát. Kdybych měl k dispozici zimní zahradu, tak bych ji určitě využíval primárně na pěstování. O to se teda pokouším i u nás v bytě, ale ty výsledky nejsou nic moc. Asi za to může nedostatek světla. Dost ale v poslední době přemýšlím nad tím, jestli neinvestovat do takových těch pěstebních LED světel, viz například https://www.ledmegrow.cz/ Myslím si, že by to mělo smysl.

 • Oldřich Zbořil
  Oldřich Zbořil

  Máte někdo zkušenost se zimními zahradami od firmy Dafeplast ? Uvažuji o zastřešení terasy ve Ždáru nad Sázavou a četl jsem, že SCHUCO má propracovaný systém konstrukce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace