1 minuta
Ať už se jedná o průmyslové či domovní aplikace posuvných bran, je jasnou volbou společnost G-MONT, která nabízí individuální zakázkovou výrobou s různých druhů materiálů a dveřních výplní.
Posuvné brány od firmy G-MONT

Vlastnosti samonosných posuvných bran

Samonosné brány jsou žádány zákazníky pro dvě hlavní výhody:

 • nemusí být na vozovce žádný vodící profil bezúdržbové provedení v zimě,
 • nosný profil C je zakrytován

Jedná se o zakázkovou výrobu, kdy je potřeba mít na mysli pouze to, aby byl dostatečný prostor na zasunutí brány. Tento prostor musí být o 1/3 větší, než je průjezdná šířka brány. Pokud tam toto místo není, lze uvažovat o dvou bránách posuvných proti sobě. Rozměry bran a ani povrchová úprava nemá žádné omezení. Záleží jen na Vašem požadavku a vkusu. Výplň brány si zabezpečuje zákazník, dodáváme pouze „šasy“, aby došlo k dokonalému sladění výplní plotu a brány. Na přání lze nabídnout i výplně dřevěné, plastové, pletivo, tyčovina, trapézový plech … Samonosné posuvné brány se dají vyrobit až do šířky průjezdu 12m a je možné je zasouvat do kopce nebo z kopce.

top_venkovni_brany_samonosn

Technické Minimum pro posuvné brány

Stavební připravenost: do sloupků plotu připravit kabelizaci na fotobuňky, klíček, maják vybetónování základu pro ukotvení brány o š=60cm a délce1/3 brány umístění základu brány do nuly s vozovkou brána je standardně 9 cm nad vozovkou

logo_small_gmont

Více informací naleznete na webu g-mont.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Já se příští rok nejspíše chystám konečně investovat do nového plotu. Přemýšlel jsem nad volbou vhodného materiálu a vidím to na beton. Už jsem si dokonce i zkoušel hledat betonové ploty Praha a narazil jsem na tuto firmu – https://ploty-brany-praha.cz/…tonovy-plot/ Co na ně říkáte? Ty jejich ploty nevypadají vůbec špatně. Máte s nimi někdo zkušenost? Díky moc. :)

 • Roman Brázda
  Roman Brázda

  Toto vypadá hodně dobře, díky za inspiraci. Já musím také u nás doma něco udělat konečně s vjezdem do garáže. Bohužel to bude chtít asi stavební úpravu. S autem se tam hrozně špatně zajíždí, protože je tam málo prostoru. Právě toto mě nedávno donutilo do auta koupit i takové ty parkovací senzory z https://www.2din.cz/ Díky nim je to o trochu snadnější, ale pořád to i tak není ideální.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Roste také poptávka po plechových posuvných bránách, což vidím i ve své vlastní firmě. Naši dodavatelé, mezi kterými je i spolehlivá firma Canmet https://www.canmet.eu/, musí být neustále v pohotovosti, aby byli schopni uspokojit tuto rostoucí poptávku a zároveň udržet vysokou kvalitu svých produktů a služeb. Prozatím nic nezpomalila ani inflace, což mě upřímně překvapilo.

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Ta brána na té fotce vypadá opravdu dobře. My máme bohužel před domem takovou starou oprýskanou. Už by to chtělo nějakou novou. Bavili jsme se s manželem, že bychom tentokrát asi investovali do samonosné pojezdové brány. Dokonce jsme se i dívali a povedlo se nám najít tady v okolí firmu, která takové brány vyrábí. Konkrétně tuto: https://www.kovovyroba-zabrana.cz/brany-a-ploty/

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace