ASSA ABLOY Czech & Slovakia méně než minuta
Nová řada cylindrických vložek RSG od firmy Assa Abloy, které odolávají dlouhodobému mechanickému namáhání.
Spolehněte se na nové cylindrické vložky RSG!

Řada cylindrických vložek FAB RSG byla vyvinuta v továrně v Rychnově nad Kněžnou, je vybavena novými bezpečnostními prvky a chráněná patentem a užitným vzorem. Co to znamená v praxi? Vložky jsou maximálně odolné vůči destruktivním i nedestruktivním metodám, jako je bumping, planžetování a odvrtání. Bubínek je zesílen o 40 %, což zvyšuje jeho odolnost při dlouhodobém mechanickém namáhání. Nový systém se hodí pro dveře vyžadující trvale vysoké zabezpečení. Vložka je vyrobena z mosazné slitiny s povrchovou úpravou niklováním, má pětistavítkový uzamykací systém a patentovanou technologii – doraz RSG.

logo_FAB

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě ASSA ABLOY Czech & Slovakia, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil ASSA ABLOY Czech & Slovakia nebo web fab.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu ASSA ABLOY Czech & Slovakia a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Michal Cemper
    Michal Cemper

    To je docela fajn vložka. Já jsem zabezpečení hodně řešil vloni, protože jsem si u https://www.kompresory-filtry-servis.cz/ koupil šroubový kompresor a tak jsem si říkal, že by to chtělo asi pořádně zabezpečit dílnu. Dal jsem mříže, bezpečnostní dveře a pak samozřejmě taky i kvalitní vložku, aby nemohlo dojít k odvrtání. Stálo to sice ještě další peníze navíc, ale za ten klid to stojí. ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace