HOPPE, s.r.o. 2 minuty

Nepodceňujte bezpečnost vašeho domu či bytu, pomocí nové jednoduché manipulace s okenní bezpečnostní klikou SecuForte od HOPPE se budete cítit bezpečněji.

SecuForte – nový systém bezpečnostních klik od HOPPE

Inovace HOPPE

Díky technologii SecuForte® nabízí společnost HOPPE zcela nový standard odolnosti proti vloupání. Okenní kliky a čtyřhrany jsou v zavřeném a vyklopeném stavu rozpojeny a klika je automaticky blokována – jedinečná bezpečnostní koncepce, která účinně chrání před nedovoleným otevřením okna z vnějšku.

Technologie SecuForte® je přihlášena k patentování a registrována jako značka.

Jednoduše. Jinak. Bezpečněji.

Okenní kliky s technologií SecuForte® nedovolují zloději žádnou manipulaci: Dokud je klika odpojená od čtyřhranu, je manipulace zvenčí takřka nemožná. Díky tomu působí technologie SecuForte® jak proti posunutí okenního kování z vnějšku, tak i proti dalším metodám vniknutí, jako je rozbití skla nebo vrtání rámů, kdy dochází k pokusům otočit z vnější strany okenní kliku.

Přednosti

 • ochrana před vloupáním prováděným proražením skla, vrtáním rámů a posunutím kování zvenčí
 • funkce automatického blokování v poloze zavřeno (0°) a ve vyklopené poloze (180°)
 • certifikace RAL
 • s variabilní délkou čtyřhranu VarioFit®
 • k dostání i v uzamykatelné variantě

Série Hamburg

HOPPE SecuForte<sup>®</sup> window handle with VarioFit<sup>®</sup>, Hamburg Series

Série Toulon

HOPPE SecuForte<sup>®</sup> window handle with VarioFit<sup>®</sup>, Toulon Series

Nový princip ochrany = nová manipulace s okenní klikou

Nový princip ochrany = nová manipulace s okenní klikou

Kliky s technologií SecuForte® se sice používají jinak než obvykle, přesto zcela jednoduše: Okno se otevře stisknutím kliky nejdříve ve směru rozety. Tím se uvolní zámek kliky a klikou lze otočit jako obvykle.

Při zavírání nebo vyklápění okna se klika znovu zablokuje a je možné s ní manipulovat pouze opětovným stisknutím.

Zabezpečovací princip „nejprve stisknout – potom otočit“ je již dlouho široce rozšířený – používá se například u bezpečnostních uzávěrů lahví s nebezpečným obsahem (léky, leptavé čisticí prostředky atd.), aby bylo zajištěno, že například děti láhev samy neotevřou a nebudou ohroženy obsahem lahve.

Větší bezpečnost okna – tímto způsobem funguje SecuForte®

Okenní kliky s technologií SecuForte® jsou v zavřeném a vyklopeném stavu odpojeny a blokovány, tzn. že klika a čtyřhran nejsou spojeny. Zloděj, který chce otočit klikou, např. proražením skla a vrtáním rámů zvenčí, sice může v případě možností vyvinutím masivní síly ukroutit kliku z rozety, i tak ale nebude schopen pohnout se čtyřhranem.

Výsledek: Okno nelze otevřít a pokus o vloupání se nezdaří.

Logo-HOPPE-CZ

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě HOPPE, s.r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil HOPPE, s.r.o. nebo web hoppe.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu HOPPE, s.r.o. a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tomáš Roman
  Tomáš Roman

  Supr článek. Upřímně přemýšlím, že bych toto dal i do vlastního bytu, vypadá to jako super bezpečná vec. Ještě to až bude ready rekonstrukce bytu Praha proberu s https://www.provadime.cz, ale věřím, že to bude dobrá věc, za co utratit.

 • Karla Nováková
  Karla Nováková

  Do zabezpečení našeho domu jsme investovali s manželem již nemalé finanční prostředky, a to třeba do bezpečnostních zámků, ale stále je co vylepšovat. Naštěstí nám kamarád poradil internetové stránky https://slevovykupon.net/, kde jsme našli slevový kupón na bezpečnostní kamery, které manžel nainstaloval sám na dům, a tak nám na mobil chodí upozornění o pohybu kolem domu.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  My jsme se také rozhodli investovat do pořádného zabezpečení, a to především proto, abychom ochránili náš majetek před zloději, když nejsme dlouho doma. Naposledy jsme trávili dovolenou v Albánii: https://www.cklub.cz/…banie/tirana. Bohužel zloději se k nám vloupali, takže jsme museli nakonec trochu zakročit a nainstalovat alespoň kamery a nějaký ten alarm.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Opravdu zajímavý článek. Se zloději má zkušenost můj bratr, kterému se vloupali do soukromé posilovny a vzali mu i velmi drahé sportovní vybavení. K jeho smůle neměl nějak zvlášť zabezpečená okna a u dveří používal pouze základní bezpečnostní zámek. Já si nedávno koupil běžící pás na e-shopu: https://www.sportli.cz/. Stál mě opravdu hodně, takže raději zainvestuji i do zabezpečení.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Máme tyhle kliky doma a musím říct, že to byla fakt dobrá investice. Člověk se cítí doma bezpečněji. Přeci jenom bydlíme v panelovém bytě s velkým množstvím lidé a doma máme nějaké množství peněz. Je to tedy fajn mít tu naši krabičku peněz od https://zlataky.cz/…lske-potreby?… zabezpečenou. Rozhodně doporučujeme bezpečnostní kliky a vložky všem. :)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace