SPEDOS Vrata méně než minuta

Měsíc s měsícem se sešel a na našem nádvoří ve Valmezu vyrostla nová výrobní hala. Od května, kdy byla stavba započata, se na ní vystřídalo nespočetně pracantů, kteří se přes léto mnohdy doslova „vařili ve vlastní šťávě“, zejména při realizaci střechy. Za to jim patří velké dík. Nyní je již hotová hrubá stavba včetně opláštění, oken, střechy, podlah, elektroinstalací a aktuálně probíhají práce na inženýrských sítí.

Nová výrobní hala už stojí

Hala by měla být hotova koncem listopadu a bude sloužit k rozvoji výroby automatických dveřních systémů a částečně i vrat.

Začátek stavby květen Zahájení stavby v květnu

IMG_20190920_072841 Stavba nyní

IMG_20190920_072933 Stavba nyní

spedos_logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě SPEDOS Vrata, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil SPEDOS Vrata nebo web spedos.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu SPEDOS Vrata a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamila Proutilová
  Kamila Proutilová

  Super zpráva, že bude zase více pracovních míst. My jsme s manželem také do své firmy přibrali deset nových zaměstnanců. Proto jsem pro všechny objednala na internetových stránkách https://www.uvex-safety.cz/cs/ nové ochranné rukavice, pracovní oděv i obuv, aby byli všichni při práci v bezpečí. Jsou pro nás důležité, abychom měli klid na duši, že jsme udělali vše pro bezpečnost našich zaměstnanců.

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  To je paráda. Taky jsem teď investoval trochu do své firmy a nechal postavit novou výrobní halu. Byla to poměrně velká investice a ještě není u konce. Teď halu potřebuji vybavit. Nějaké stroje už mám, ale jiné mi stále chybí. Hodně by se mi například hodily takové ty velké šroubové kompresory. Jak to tak vidím, tak právě ty asi objednám od https://www.kompresory-filtry-servis.cz/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace