PRAMOS, a.s. méně než minuta

Společnost PRAMOS v lednu 2019 zavedla ve výrobě PVC oken a dveří nové svářečky a začišťovací automaty. Nové stroje přináší lepší vzhled svárů (umožňují opracování barevných profilů na úzkou „V“ drážku a mají vyhřívání ohraničovacích nožů zdola i shora pro kvalitnější svár) a lepší těsnost v rozích (mají zastřihovací jednotku pro koextrudované těsnění). Umožní také zvýšit rychlost výroby a díky šetrnějšímu pohybu a manipulaci stroje se svařenci i méně reklamací a poškrábání.

Inovace ve výrobě plastových oken - PRAMOS

Nová podoba svárů

pramos

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě PRAMOS, a.s., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články nebo produkty.

Navštivte firemní profil PRAMOS, a.s. nebo web pramos.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu PRAMOS, a.s. a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Kristýna Adamovska
    Kristýna Adamovska

    Taky od nich máme plastová okna a jsme spokojení. Krásně drží, těsní, kování funguje, takže paráda :-) . ta kvalita je hodně vidět. Vchodové dveře jsme si kupovali dodatečně od jiné firmy a už nám docházeli peníze ,tak jsme na nich pošetřili a je to znát. Manžel už do nich musel objednat nové těsnění z https://www.e-texim.cz/…ken-a-dveri/ , protože nám dovnitř táhlo, jako kdyby byly dveře otevřené.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace