PRAMOS, a.s.

20 let je v lidském životě dlouhá doba. Naštěstí ale není dost dlouhá na to, abychom z pozice předního českého výrobce a prodejce zapomněli, s jakou vizí jsme původně začínali.

Firma PRAMOS, a.s. byla založena v roce 1995. Počátek výroby plastových oken se však datuje do roku 1993, kdy byla nově postavená hala vybavena moderní technologií pro výrobu plastových profilů a linka pro výrobu oken. Firma se tak stala jednou z prvních firem v České republice, vyrábějící plastový profilový systém a výrobky z něj. Od roku 1995 usilujeme o získání maximální prestiže obchodního jména PRAMOS. V oblasti otvorových výplní se řadíme k předním českým dodavatelům. Prošli jsme dlouhou cestu, která nás za téměř 20 let existence firmy obohatila o cenné poznatky. Můžeme se pochlubit celou řadou realizovaných zakázek od těch nejmenších až po velké stavební celky. To vše se sedmiletou zárukou, širokou nabídkou služeb a kvalitním servisem. Podmínkou udržování kvality výrobků a služeb je samozřejmě kvalitní systém řízení jakosti ve firmě. Ten můžeme prokázat certifikací dle ČSN EN ISO 9001. Stálý vývoj nových produktů a doplňování portfolia služeb je předpokladem ke zvýšení prestiže značky PRAMOS. Již nyní myslíme na budoucnost a pracujeme na dalších podnětech. Zlepšování kvality každé dodávky bude řadit PRAMOS na špičku v oboru dodávek otvorových výplní nejen nyní, ale v budoucnu.

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 80 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost PRAMOS, a.s. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti PRAMOS, a.s. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti PRAMOS, a.s. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • PRAMOS, a.s.
    Brněnská 577
    691 76 Šitbořice
    Česká republika
  • IČO: 63479087
  • DIČ: CZ63479087
PRAMOS, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace