ISOTRA 1 minuta

I v interiéru můžete snadno dotvořit vzhled vašeho domova s pomocí moderní stínící techniky. Netradiční a zajímavou alternativou ke klasickým horizontálním žaluziím je Plisse – skládaná látková žaluzie.

Dotvořte vzhled svého domova s Plisse. Je vhodné i do koupelny

Pro dokonalý vzhled interiéru

Ať už chcete podtrhnout vzhled dané místnosti nebo použít Plisse jako doplněk, vždy jde o ideální volbu. Plisse má mnoho výhod, které jistě oceníte. Místnost zútulní, sníží hlučnost, chrání před slunečními paprsky a hodí se do jakékoliv místnosti, a to včetně koupelen, kde je zvýšená vlhkost.

Vybrat si můžete plisované látky v mnoha barevných provedeních s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující nebo látku s perleťovým nátěrem, která má vysoký stupeň odrazu světla. Hliníkové profily můžete sladit s barvou látky nebo kombinovat dvě barvy najednou. Látky použité na výrobu Plisse jsou nenáročné na údržbu, vysoce odolné vůči UV záření, vlhkosti i mechanickému poškození. Většinu Plisse lze vyprat v ruce, otřít prachovkou či vysát. Od klasických žaluzií se liší tím, že můžete nastavit intenzitu stínění současným shrnováním v obou směrech. Vytvoříte si tak stínící pruh v potřebné výšce nebo barvě.

122

Plisse lze využít také pro atypická okna, střešní okna nebo do zimní zahrady a všude tam, kde není možné nainstalovat klasickou stínící techniku. Díky materiálu nevadí občasné orosení okna, atypické tvary nebo přehřívání oken. S těmito žaluziemi můžete zakrýt nevzhledné výklenky, skříně nebo strop. Možnosti použití jsou téměř nekonečné a záleží jen na vaší fantazii. Plisse může mít tvar trojúhelníku, oblouku či kruhu, přesně dle vašich potřeb. Montáž se provádí přímo na okenní křídlo v podobě pevné či odnímatelné instalace. Stejně jednoduchá je pak i případná demontáž.

Zdroj obrázků: https://www.isotra.cz/.
logo_isotra

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě ISOTRA, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil ISOTRA nebo web isotra.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu ISOTRA a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  Budeme teď do koupelny na baráku pořizovat https://www.kvalitex.cz/…e-predlozky/ koupelnové předložky. Povím vám že já jsem ani nevěděla že něco takového vlastně existuje. To jsou mi to ale podivnosti, opravdu jsem měla za to že se dá dost věcí do pohybu jak vstoupíme do EU, ale ono to má pomalou tendenci. Furt patříme na východ.

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Proč ne? Dokázala bych si něco takového v naší koupelně představit. Až ji budeme konečně rekonstruovat, tak nad tím popřemýšlím. Chtěli bychom se do toho pustit letos, tak snad to vyjde. Bude ji potřeba předělat od základu, takže s tím asi bude dost práce. Hlavně to chce novou dlažbu a obklady – https://inhaus.cz/…eni/obklady/ Na těch starých obkladech už jsou na několika místech praskliny a nevypadá to vůbec dobře.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace