ZLOMEK

ZLOMEK, s.r.o. – Český výrobce interiérových dveří a zárubní

Děkujeme, že jste projevili zájem o výrobky rodinné firmy Zlomek, s.r.o.. Jsme český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnujeme od roku 1993, kdy jsme se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si budujeme jméno kvalitního českého výrobce. Zakládáme si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V našich výrobních a obchodních provozech zaměstnáváme 50 pracovníků.

Zakládáme si na následujících faktorech:

 1. Vysoká kvalita výrobku – základem preciznosti jsou prvotřídní vstupní materiály a nadstandardní úroveň opracování. Našimi dodavateli jsou renomovaní čeští a němečtí výrobci. Protože jsme o kvalitě našich výrobků přesvědčeni, dovolujeme si poskytnout prodlouženou záruku 3 roky.
 2. Variabilita rozměrů a typů – díky moderní technologii vyrábíme dveře i zárubně v atypickém provedení.
 3. Spokojenost zákazníků – individuální přístup, poradenská činnost, zpracování cenových nabídek a další, jsou bezplatné služby vedoucí ke spokojenosti tisíců našich zákazníků po celé Evropě.

Je velmi důležité, aby zákazník srovnával poměr ceny vůči konstrukci a zpracované kvalitě výrobku. Na první pohled totiž vypadají všechny dveře na trhu stejně, pokud je posuzujeme jen z katalogu. Rozdíl je však v zámku, závěsech, povrchu, ale hlavně v materiálu, detailech a konstrukci, která ovšem zůstává zákazníkovi skryta. Proto Vás zveme na některou z našich vzorkoven v ČR a na Slovensku, kde se můžete detailně seznámit s našimi výrobky, které jsou značeny puncem rodinné firmy Zlomek, s.r.o.. Jsme přesvědčeni, že s výrobky rodinné společnosti ZLOMEK s.r.o. budete spokojeni. Pokud potřebujete pomoci s výběrem dveří, náš tým zkušených prodejců a techniků je Vám k dispozici.

Josef Zlomek
majitel společnosti


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost ZLOMEK je zařazena v oborech činnosti Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti ZLOMEK něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti ZLOMEK a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


 • ZLOMEK, s.r.o.
  Josefovská 30
  696 17 Dolní Bojanovice
  Česká republika
 • IČO: 26942071
 • DIČ: CZ26942071
ZLOMEK
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace