Würth

Würth je značka známá po celém světě. Potenciální a tržní sílu našich společností poskytují fakta: přítomnost v 80 zemích na všech kontinentech, 400 nezávislých firem, více než 3 miliony věrných zákazníků

Celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem je základním kamenem skupiny Würth. Kompetence, kvalita a blízkost k zákazníkovi přitom tvoří základy našeho konání. Se současným počtem více než 100.000 produktů pro řemesla a průmysl se z původního specialisty na šrouby stal odborník na montážní techniku. Během pěti desetiletí dovedl prof. Dr h. c Reinhold Würth, který v roce 1954 převzal po předčasné smrti svého otce tehdy dvoučlennou firmu, tento podnik až mezi největší obchodní firmy na celém světě.

Jedná-li se o šrouby, jejich příslušenství, hmoždinky, chemicko-technické produkty, kování pro nábytek a stavební kování, nářadí, stroje, instalační materiál, drobné díly pro automobily, jakož i zásobovací a odběrové systémy, je Würth tou správnou kontaktní osobou. Nároky více než 3 milionů zákazníků z celého světa na produkty a služby společnosti Würth jsou pro její pracovníky velkou výzvou. V mnoha pobočkách po celé České republice a více jak 400 společnostech v 80 zemích světa s cca 63.500 spolupracovníky v roli kompetentních partnerů stará o všechny otázky a přání našich zákazníků.

Okruh zákazníků přitom zahrnuje řemesla spojená s automobily, tak i řemesla zpracovávající dřevo a kovy přes stavební firmy až po průmyslové podniky.

Würth je kvalita

Co chápete pod pojmem kvalita? Tím chápeme porozumění pro potřeby našich zákazníků. Jejich otázky, požadavky a problémy jsou nám výzvou, tvoří základ naší angažovanosti. Společnost Würth disponuje výzkumným a vývojovým oddělením čítajícím 220 pracovníků a vlastní řadu patentů, užitných a průmyslových vzorů. Spolupráce s nezávislými institucemi a vysokými školami, zákaznickou podnikovou radou, jakož i podněty orientované na praxi vzniklé z osobních vztahů se zákazníky, jsou základem aktivního vývoje produktů. A teprve tehdy, kdy jsou splněny přesně definované normy jakosti, dojde ke schválení výrobku do prodeje.

Společnost Würth, spol. s r.o. je držitelem certifikátů ČSN ISO 9001 a ČSN ISO 14001. Mateřská společnost Adolf Würth GmbH&Co.KG je certifikována dle norem DIN EN ISO 9001 a DIN EN ISO 14001.

Filozofie jakosti se netýká jen kvality výrobků, ale i procesů, které jsou v naší firmě realizovány. To mimo jiné dokládá i systém řízení jakosti, který je implementován od roku 1993. Tento systém splňuje od října 2009 požadavky nové normy ISO 9001:2009 orientované na procesy.

Würth je blízkost k zákazníkovi

Důležitým marketingovým hlediskem je blízkost k zákazníkovi, neboť jen díky neustálému kontaktu lze ideálně rozpoznat případné problémy a efektivně je řešit. Würth je tak pro zákazníky k dispozici na telefonu, na internetu, na prodejnách či při osobní návštěvě naším obchodním zástupcem. Würth má např. v Německu více než 100 prodejních poboček. Důležité produkty z montážní techniky jsou tak k dispozici přímo na místě a zákazník si je může vyzvednout přímo na pobočce dle motta: „Zajet – Vyhledat – Odvézt". V České republice momentálně probíhá restrukturalizace prodejních a předváděcích center tak, aby se co nejvíce přiblížila svou funkcí těm v Německu. V oblasti odborného poradenství řeší pracovníci společnosti Würth v úzké spolupráci s praktikami z oblasti řemesel a průmyslu specifické problémy týkající se montážní a upevňovací techniky.

Spolehlivá dodávková služba

Perfektní organizace, moderní zpracování dat, automatizované skladové systémy a ochota pracovníků společnosti Würth zaručují, že objednávky zákazníků jsou během 24 hodin po doručení do centrály vyexpedovány s kvótou okamžitého dodání ve výši 98 %.


Společnost Würth je zařazena v oborech činnosti Dodavatelé a výrobci a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Würth něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Würth a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Würth, spol. s r.o.
    Nepřevázka 137
    293 01 Nepřevázka
    Česká republika
  • IČO: 48036021
  • DIČ: CZ48036021
Würth
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace