TTK CZ

Jme tradiční výrobce dřevěných a dřevohliníkových eurooken, vchodových dveří, okenic a dalších výrobků jako například posuvných stěn. Naše výrobky obdržely množství certifikátů jakkosti.

První zmínka o společnosti TTK CZ s.r.o. se datuje k roku 1992, kdy firma vznikla. Hlavním výrobním programem byla zdvojená okna a atypické truhlářské výrobky. Postupně se výroba orientovala na modernější eurookna typu IV 68 konstruované podle DIN 68121 splňující požadavky harmonizované ČSN 74 6101. Společnost se zaměřuje převážně na dřevěná okna. Vedle eurooken jsou ve výrobním programu dřevěné vchodové dveře.

V současné době se firma TTK CZ s.r.o. řadí k předním českým výrobcům dřevěných eurooken a vchodových dveří. Od roku 2004 je firma držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001:2001. Zázemí společnosti TTK CZ s.r.o. nabízí moderní výrobní a skladovací prostory, novou vzorkovou prodejnu a školící centrum. V rozmezí let 2006 až 2007, prošel výrobní závod rekonstrukcí, jež umožnila rozšíření výrobních prostor.

O společnosti, jejích produktech a celém týmu se můžete dozvědět více na veletrzích FOR ARCH, kterých se každoročně účastní.

V současnosti probíhá výroba v moderních, klimatizovaných prostorách za použití nejkvalitnějších technologií. Automatizované linky, on-line řízená obráběcí CNC centra a nová moderní lakovna s automatickou regulací vnitřního prostředí jsou spolu se zavedeným systémem managementu jakosti zárukou kvality všech produktů. Spokojenost zákazníků nás přesvědčila, že vyrábíme ta nejkvalitnější a nejmodernější dřevěná okna a eurookna a vchodové dveře, které jsou na našem trhu k dostání.

V roce 2007 byla otevřena nová administrativní budova včetně vzorkové prodejny a školícího centra pro obchodní partnery.

Na všechny naše výrobky byly na základě náročných zkoušek státní zkušebny vydány certifikáty o kvalitě a spolehlivosti. Dřevěná eurookna a vchodové dveře a další výrobky jsou pravidelně prezentovány na Brněnském stavebním veletrhu IBF, na stavebním veletrhu For Arch v Praze, ale také na mnoha regionálních výstavách.

Distribuce našich výrobků, jako jsou dřevěná okna, eurookna a vchodové dveře, zajišťuje široká síť obchodních zástupců po celé České republice i v zahraničí. Vzájemnou komunikaci mezi nimi a výrobním závodem pomohl urychlit nástup a rozvoj internetu, na němž je celá síť propojena. Tímto způsobem je možné podstatně zkrátit dobu od objednání zakázky do jejího vyrobení a expedice.


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost TTK CZ je zařazena v oborech činnosti Okna a Dveře.


Máte dotaz nebo chcete společnosti TTK CZ něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti TTK CZ a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • TTK CZ s.r.o.
    Dolní Čermná 10
    561 53 Dolní Čermná
    Česká republika
  • IČO: 25928180
  • DIČ: CZ25928180
TTK CZ
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace