SERVIS CLIMAX, a.s.

Přední evropský výrobce stínící techniky z českého Vsetína, s tradicí již od roku 1992.

O nás
Naše historie se píše už od roku 1992. Rádi na ni vzpomínáme, ale nejdůležitější je pro nás přítomnost a budoucnost. V současnosti jsme největším výrobcem stínicí techniky v České republice a v naší nabídce najdete desítky typů produktů pro vnitřní i vnější stínění. Tuto pozici hodláme obhájit i do budoucna, proto neustále pracujeme na inovacích produktů a zlepšování našich služeb.
Rozrůstáme se co do množství výrobních prostor, které aktuálně tvoří 4 haly s 22 000 m2, tak i ve vývozu do zahraničí, který tvoří již přes 60 % našeho prodeje.
Montáž a poradenství zajišťují proškolení CLIMAX partneři , jejichž bezmála stovku prodejen najdete po celé České republice a Slovensku . Pokud si raději chcete jednotlivé produkty prohlédnout osobně, zamiřte do některého z jejich showroomů.

výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost SERVIS CLIMAX, a.s. je zařazena v oborech činnosti Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti SERVIS CLIMAX, a.s. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti SERVIS CLIMAX, a.s. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • SERVIS CLIMAX a.s.
    Jasenice 1253
    755 01 Vsetín
    Česká republika
  • IČO: 25352628
  • DIČ: CZ25352628
SERVIS CLIMAX, a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace