šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY

TRADICE – KVALITA – SPOLEHLIVOST Je důležité vědět, s kým uzavíráte dohodu. Těší nás váš zájem o naše služby a produkty a také o naši historii.

Společnost šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY s. r o. byla založena v roce 2005 jako nástupnická organizace živnostenské formy podnikání našeho současného jednatele a stoprocentního vlastníka Jakuba Šenka, který se touto činností zabýval od roku 1999. V průběhu let jsme rozšiřovali náš tým o šikovné a pracovité lidi z oblasti technologie, přípravy, obchodu a realizace, kteří se zásadně podílejí na našem úspěchu a rozvoji.

Proto jsme dnes připraveni přinášet vám komplexní řešení výplní otvorů včetně veškerých souvisejících technologií stínění, zimních zahrad i garážových vrat. Soustředíme se na oblast privátní výstavby, tedy na klientelu koncových zákazníků, která klade vysoký nárok na kvalitu výrobku a preciznost odvedené práce. Úspěšně také působíme ve firemním sektoru stavebnictví, kde realizujeme zakázky pro menší a střední stavební společnosti.

I přes dlouhodobý růst obratu a množství realizovaných zakázek se snažíme nezapomínat na to proč a jak jsme vznikli a věnovat každému zákazníkovi naší plnou pozornost. Proto také pravidelně investujeme do zlepšování zákaznického prostředí na naší prodejně. Stejně tak investujeme do zvyšování kvalifikační a odborné úrovně našeho týmu, abychom pro vás stále byli příjemnými, profesionálními a spolehlivými partnery.

Každý rok vám přinášíme další nové produkty a představujeme inovativní řešení v oblasti výplní otvorů. Tradice, kvalita a spolehlivost jsou naše přednosti, které nás zavazují ke zodpovědnému přístupu a neustálému zlepšování.

Těšíme se na spolupráci na vašich projektech.


Společnost šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly, Brány a ploty a Fasády.


Máte dotaz nebo chcete společnosti šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY s.r.o.
    Charbulova 1251/170
    618 00 Brno
    Česká republika
  • IČO: 26979691
  • DIČ: CZ26979691
šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace