LIMA okna, s.r.o.

Firma LIMA okna s.r.o. byla založena na podzim roku 2009 s cílem dodat na trh kvalitní plastová okna a dveře z vynikajících materiálů a s perfektním technickým zpracováním. Zakladatelé mají mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.

Specializujeme se na spolupráci s velkoobchodními partnery, kteří tvoří maloobchodní síť po celé České Republice pro prodej výrobků koncovým uživatelům. Je pro nás zajímavý každý odběratel s jakýmkoliv objemem prodeje, každému z nich jsme ochotni vytvořit podmínky pro dobrou spolupráci.

>Naše firma investovala ve druhém pololetí roku 2009 do moderní technologie na výrobu plastových oken a dveří německé firmy URBAN, tuto technologii dodala známá firma Pavlů-Complex s.r.o.

Momentálně tedy vyrábíme na 2 linkách současně s velkým podílem automatizace. Kapacita výroby je přizpůsobena trendům trhu a umožňuje vykrytí sezónních výkyvů poptávky. Na naše výrobky bylo vydáno osvědčení „Zkušebnou stavebně truhlářských výrobků ve Zlíně“, na jehož základě bylo vydáno prohlášení o shodě pro plastová okna a balkonové dveře a pro plastové vstupní dveře.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 80 %.

— Pan Kadubec, 11.9.2018


  • LIMA okna s.r.o.
    U Elektrárny 3030/1
    695 01 Hodonín
    Česká republika
  • IČO: 29186633
  • DIČ: CZ29186633
LIMA okna, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace