EVVA Praha

Přední Evropský výrobce uzamykacích a přístupových systémů

EVVA Sicherheitstechnologie GmbH

access to security

Společnost EVVA vyvíjí a vyrábí mechanické a elektronické přístupové systémy. Byla založena v roce 1919 ve Vídni a od té doby je stále rodinným podnikem. Ve vídeňském sídle firmy probíhá i v současnosti výzkum, vývoj a výroba a výsledné produkty jsou exportovány do všech koutů světa. EVVA však není jen výrobcem zabezpečovacích produktů, nýbrž také spolehlivým spolupracovníkem pro své partnery a zákazníky ve všech otázkách zabezpečení.

Značka EVVA

Silné produkty. Silná značka

EVVA vyrábí silné produkty. Spolehlivé a velmi kvalitní zabezpečovací produkty. Víme však, že dnes už nestačí pouze vyrábět silné a odolné produkty. Rovněž záleží na vybudování výjimečné značky. Síla značky je vytvářena v myslích zákazníků. Naší cestou k cíli je zprostředkování zážitků spojených se značkou EVVA prostřednictvím všech komunikačních kanálů.

Hlavní jádro značky

EVVA je spolehlivý rodinný podnik působící v oblasti přístupových řešení.

Hodnoty značky

Profesionalita, partnerství, udržitelnost


Společnost EVVA Praha je zařazena v oborech činnosti Dveře a Příslušenství.


Máte dotaz nebo chcete společnosti EVVA Praha něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti EVVA Praha a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • EVVA spol. s r.o. Praha
    V bokách II 1048/11
    152 00 Praha
    Česká republika
  • IČO: 15891054
  • DIČ: CZ15891054
EVVA Praha
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace